$
חדשות טכנולוגיה

אמזון חושפת משחק מחשב ראשון ורב-משתתפים על כיבוש אמריקה

ענקית האינטרנט ניסתה בעבר להיכנס לתחום אך ללא הצלחה. המשחק, New World, מציע לחוות את כיבוש אמריקה במאה ה-17 מנקודת המבט של המתיישבים האירופים

עומר כביר 11:3911.02.19

סטודיו הגיימינג של אמזון חשף בסוף השבוע את המשחק המשמעותי הראשון שלו: New World, משחק תפקידים מקוון רב-משתתפים (MMORPG) בסגנון World of Warcraft (WoW), שבמקום תסריט פנטזיה מציע אלמנטים של גילוי ארצות, כיבוש והתיישבות.

Amazon Games Studios, הוקם ב-2012, אך עד עתה השיק משחקים בסדרי גודל קטנים, בעיקר לסמארטפונים ולמכשירי אמזון. ב-2016 הכריז הסטודיו על שלושה משחקים משמעותיים למחשבים אישיים, ובהם Crucible, משחק באטל רויאל בסגנון פורטנייט ו-Breakaway, שבוטל מאז.

השחקנים מגלמים דמויות של מתיישבים אירופים באמריקה של המאה ה-17 השחקנים מגלמים דמויות של מתיישבים אירופים באמריקה של המאה ה-17 צילום: amazon

 

עתה מספקת אמזון הצצה עמוקה יותר למשחק השלישי, ניו וורלד. בניגוד למשחקים פופולריים בז'אנר, ובראשם WoW, ניו וורלד מוותר על עולם הפנטזיה, הקסמים, האלפים וכו' ומתרחש במאה ה-17, בעיצומו של העידן הקולוניאלי. הגיימרים יוזמנו ליישב אי לא ממופה, ואחרי שייצרו את הדמות שלהם יוכלו להקים או להצטרף לקבוצות שונות שיקימו יישובים וערים ויתחרו זו בזו.

במשחק החדש של אמזון אין נרטיב או תסריט מסודר במשחק החדש של אמזון אין נרטיב או תסריט מסודר צילום: amazon

 

למשחק אין נרטיב מסודר, או אפילו משימות קבועות מראש, וחוויית הגיימינג תתבסס על האינטראקציה בין השחקנים לעולם, באמצעות בניית מבנים, גידול מזון, גירוש אויבים ועוד. קבוצות יריבות יוכלו לצאת למלחמה, אך כדי למנוע נזק רב מדי יחויבו המשתתפים לשחרר הכרזת מלחמה שלאחריה יוקצו להם 24 שעות על מנת להתכונן לקרב – מה שימנע מתקפות פתע.

 

אמזון עדיין לא פרסמה מידע על מודל התמחור של המשחק, ואין עדיין תאריך השקה מיועד. עם זאת, לפי דיווח בביזנס אינסיידר, הוא צפוי להיכנס בקרוב לשלב ביטא.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x