$
הייטק והון סיכון

ויולה ונצ'רס וגיגי לוי משקיעים 3 מיליון דולר ב-MOV.AI

החברה, שהוקמה בידי הישראלי לימור שווייצר, מפתחת מערכות הפעלה לרובוטיקה אוטונומית שמייעלת תהליכי הטמעה ופיתוח. MOV.AI פונה ליצרני ציוד רובוטי ואינטגרטורים בתחום, וכבר מבצעת מספר פיילוטים

מאיר אורבך 18:0206.08.18
חברת הסטארט-אפ הישראלית MOV.AI, שמפתחת מערכת הפעלה עבור רובוטים חכמים אוטונומים, גייסה 3 מליון דולר, בסבב Seed. את ההשקעה הובילו ויולה ונצ'רס ו-NFX.

 

 

מערכת ההפעלה שפיתחה MOV.AI מאפשרת הפרדה בין חומרה ותוכנה, דבר שמפשט ומוזיל תהליכי פיתוח והטמעה של מערכים רובוטיים. החברה נוסדה על ידי לימור שוויצר, בעל ניסיון של יותר מ-20 שנה בתחומי הרובוטיקה. מערכת MOV.AI כוללת תכונות ייחודיות כמיפוי אינטואטיבי, ניווט אוטונומי, יכולת זיהוי והימנעות ממכשולים, ועמידה בדרישות בטיחות. קהל היעד העיקרי של MOV.AI הוא יצרני ציוד רובוטי, אינטגרטורים של אוטומציה ויצרני רובוטיקה שיתופית. החברה מבצעת כיום מספר פיילוטים עם שחקנים גדולים וזוכה לתשומת לב מגופים באסיה, אירופה ובארה"ב.

 

לימור שוויצר לימור שוויצר צילום: יח"צ

 

 

"החזון שלנו הוא לשפר פרודוקטיביות על ידי שיחרור כח העבודה האנושי מהעבודות הפיזיות הנפוצות", מסר שוויצר. "המכונות שמופעלות כיום על ידי בני אדם יהפכו לרובוטים אוטונומיים שיעבדו בסביבתם באופן בטיחותי ויעיל".

 

רונן ניר, שותף כללי בויולה ונצ'רס, מסר: "MOV.AI מאפשרת לראשונה להטמיע רובוטים אוטונומיים בהיקף נרחב. אנו מאמינים שהטכנולוגיה שפיתחה החברה תהפוך לסטנדרט שבו ישתמשו השחקנים הפועלים בתחום הרובוטיקה בעולם - בין אם מפתחים ובין אם יצרנים".

 

 

גיגי לוי-וייס, מנהל ושותף ב-NFX, הוסיף: "MOV.AI ממנפת את הכישורים הטכנולוגיים המעמיקים שלה ואת שנות הניסיון המעשי שלה בתחום המו"פ של הרובוטיקה על מנת להנגיש רובוטים אוטונומים לכלל השוק. החברה הינה פורצת דרך בתחום ואנו גאים להשקיע בסטארט-אפ כה מבטיח".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x