• תפריט
תיירות

לגלוש במטוס: אל על משיקה שירות Wi-Fi

השירות, שמושק לאחר פיילוט שהחל ב-2016, יהיה זמין תחילה בטיסות לאירופה ומאירופה, בשלוש חבילות שונות

תומר הדר 20:2710.07.18

לאחר תקופת פיילוט ממושכת שהחלה בשנת 2016, אל על חונכת היום שירות Wi-Fi בטיסות החברה. השירות זמין בטיסות לאירופה ומאירופה בכל מטוסי ה-737-900 של החברה - ובעתיד יותקן גם בצי מטוסי הדרימליינר ובמטוסי ה-737-800 של החברה.

 

 

ספקית שירותי ה-Wi-Fi היא חברת VIASAT. לרשות הנוסעים יעמדו שלוש חבילות גלישה לזמן הטיסה, שיהיו זמינות החל מכחצי שעה לאחר ההמראה ועד כחצי שעה לפני הנחיתה.

Wi-Fi Wi-Fi צילום: SATUMEDIA

 

 

בחבילת ה-BASIC החינמית המאפשרת גלישה בטאבלט וסמארטפון יוכלו הנוסעים לקבל מסרים בוואטסאפ ומסנג'ר, לקבל גישה לדואר אלקטרוני ולגלוש באתר אל על.

 

בחבילה המשודרגת המיועדת לטאבלט וסמארטפון, חבילת הביניים SOCIAL, יוכלו הגולשים לקבל מסרים בוואטסאפ ומסנג'ר, לקבל גישה לדוא"ל, לגלוש באופן חופשי באתרים ובאפליקציות ולצפות בסרטונים קצרים באורך של עד שלוש דקות. העלות לנוסע שיחפוץ בחבילה זו היא 9.99 דולר, או לסירוגין 30 נקודות נוסע מתמיד - או 20 נקודות למחזיקי FLY CARD.

 

חבילת הגלישה הבכירה BUISNESS מוסיפה למגוון המכשירים גם מחשב נייד, ומאפשרת גם צפיה בסרטים, האזנה למוזיקה וחיבור ל-VPN - מחיר חבילה זו הוא 19.99 דולר, או 60 נקודות נוסע מתמיד, או 40 נקודות למחזיקי FLY CARD.

 

קבלו ניוזלטר יומי המסכם את חדשות היום ישירות למייל שלכם. לחצו להרשמה

בטל שלח
    לכל התגובות
    x