$
מיסוי ומשפט

איחוד כוחות: מחלקת הנדל"ן של משרד זהבי בלאו ושות' התמזגה עם ERM

מחלקת הנדל"ן החדשה פועלת מה-1 ביולי במשרד אפשטיין רוזנבלום מעוז (ERM) ומונה כ-15 עורכי דין. עו"ד יואב זהבי: "נדע לספק שירות מאל"ף עד ת"ו ביחד טוב יותר מאשר לחוד"

אורי דיין 09:3511.07.18

בשיתוף מערכת זירת הנדל"ן

 

משרד אפשטיין רוזנבלום מעוז (ERM) קלט לתוכו את מחלקת הנדל"ן של משרד עורכי הדין זהבי בלאו ושות'. המשרד המאוחד החל לפעול בתחילת החודש (1 ביולי) כאשר מחלקת הנדל"ן של משרד זהבי בלאו ושות' עברה בשלמותה למשרדי ERM, השוכנים במגדל אלון בתל אביב. שיתוף הפעולה בין המשרדים החל עוד בחודשים הקודמים לאיחוד בפועל, וכעת מונה המחלקה החדשה כ-15 עורכי דין.

 

מדובר באיחוד כוחות משפטי מהמשמעותיים והמעניינים בענף הנדל"ן – בין משרד בעל ותק וניסיון של למעלה מ-40 שנה לבין משרד נמרץ, צעיר מגוון ודינמי, המביא רוח חדשה לתחום הליווי המשפטי בענף הנדל"ן.

 מיזוג המחלקות יהפוך את מחלקת הנדל"ן של ERM לאחת ממחלקות הנדל"ן הבולטות והמובילות בישראל.

 

כך למעשה מתמזגים הניסיון והמוניטין של עו"ד זהבי וצוותו בספקטרום רחב במיוחד של עסקאות הנדל"ן: מתחמי מגורים, מסחר ותעשייה, קבוצות רכישה ועמותות בנייה, התחדשות עירונית, מימון פרויקטים, מכרזים ציבוריים ועוד, עם הפעילות המגוונת ובעלת הניחוח הבינלאומי של משרד אפשטיין רוזנבלום מעוז (ERM), הכולל מחלקות בתחומי הבנקאות ופיננסים, אנרגיה ותשתיות, תאגידים ומיזוגים ורכישות, הייטק, יישוב סכסוכים, דיני עבודה ונדל"ן, התחדשות עירונית ומלונאות.

"משרד ERM שמח לבשר על הצטרפותה של מחלקת הנדל"ן של משרד עורכי הדין זהבי בלאו, משרד בוטיק בתחום הנדל"ן מהוותיקים בישראל בהובלת עורכי הדין יואב זהבי ויהודה זהבי", מסרו במשרד ERM.

 

מחלקת הנדל"ן, התחדשות עירונית ומלונאות במשרד ERM תובל על ידי גלעד מעוז, יואב זהבי, ארז גוריון (שותף בכיר שהצטרף ממשרד גולדפרב-זליגמן) וערן מזרחי.

 

עו"ד יואב זהבי   עו"ד יואב זהבי צילום: ERM

 

לדברי עו"ד זהבי, הצורך בחיבור נבע מתוך ההבנה שעולם המשפט הופך משוכלל ומפוקס יותר ויותר. "לקוחות מחפשים היום, לאו דווקא את המשרדים שהם 'סופר מרקט משפטי', אלא יותר ויותר את משרדי עורכי דין היודעים להוביל בתחומם תוך מתן שירותי לווין לתחום זה. כך, לקוח שעוסק בפרויקטים נדל"ניים רוצה לקבל שירותים גם בתחום המימון, הביצוע והניהול וכן בתחומי לווין, כגון דיני עבודה, התאגידים וכיוצ"ב. הלקוחות מבקשים לקבל מענה כולל לתחומי הפעילות שלהם ובמתכונת החדשה נדע לתת להם את זה. במשרד המאוחד נוכל להעניק ספקטרום רחב של שירותים משפטיים בכל התחום המסחרי. אנו כבר רואים כיצד החיבור בין המחלקות מעניק תמורות וערך מוסף ללקוחות, שכעת מקבלים שירות תחת אותה קורת גג. כשיושבים בחדר מספר שותפים בעלי התמחויות שונות אנו יודעים לתת פתרונות בהיבטים שונים והאחד משלים את השני".

 

עו"ד מעוז מוסיף: "לפני כ-12 שנה הקמנו את ERM מתוך רצון ושאיפה להגיע לחוד החנית של העשייה המשפטית. אתגרים רבים עוד לפנינו, אך אפשר בהחלט להסתכל אחורה בסיפוק. משרד ERM מתמודד כשווה בין שווים בכל תחומי המשפט המסחרי עם המשרדים המובילים בישראל, וזאת תוך שמירה והקפדה על סביבת עבודה נעימה, חברית ומשפחתית. אין לי ספק, כי החיבור ושילוב הכוחות עם משרד זהבי, בצירוף שילובו של עו"ד ארז גוריון ממשרד גולדפרב-זליגמן לפני כשנה, הופך גם את מחלקת הנדל"ן, ההתחדשות העירונית והמלונאות של ERM למובילה בתחומה.

 

"אגב, את יואב (זהבי; א"ד) וערן (מזרחי; א"ד) הכרתי במסגרת טיפול בעסקת מימון מורכבת וסבוכה של מאות מיליונים, שאמנם לא יצאה אל הפועל, אך לשמחתי זכיתי להכיר עורכי דין מקצוענים, יצירתיים והגונים. בימים והלילות שבילינו יחד בעסקה זו, למדתי להכיר לעומק את יואב והצוות שלו ואת האינטגריטי שעל פיו הם פועלים ומתנהלים, אשר אצלנו ב-ERM זה ערך עליון. היכרות זו זרעה את הרעיון לשלב כוחות".

 

עו"ד גלעד מעוז   עו"ד גלעד מעוז צילום: דן חיימוביץ'

 

עו"ד יואב זהבי הוא דור שני במקצוע ובמשרד זהבי בלאו ושות'. יהודה זהבי הקים את המשרד בשנת 1974 ובמרוצת השנים התמקד בתחום הנדל"ן, התשתיות והמימון. יואב הצטרף למשרד בתחילת העשור הקודם ובמהלך השנים הפך לשותפו של אביו.

 

משרד אפשטיין רוזנבלום מעוז (ERM) הוקם בשנת 2006 על ידי שותפים שעבדו במשרדים מובילים בלונדון ובניו יורק, וכיום עובדים בו עורכי דין אשר הוסמכו באנגליה, ניו יורק, גרמניה והונג קונג. משרד ERM נחשב כיום למשרד מוביל בכל תחומי הליבה שלו, המייצג חברות ישראליות ובינלאומיות מובילות בכל הקשור לעסקאות מורכבות בארץ ובעולם.

 

לכתבות נוספות היכנסו אל זירת הנדל"ן >>

פאנל התחדשות עירונית בחולון
"תקווה למשפחות הוותיקות": מוטי ששון ועו"ד יוסי אומיד על מהפכת ההתחדשות בחולון
ראיון עם דליה עסיס שמאית המקרקעין ומתכננת הערים
דליה עסיס: "גביית היטל השבחה בסמיכות לרכבת הקלה – ענישה כפולה של בעלי הנכסים"
עוד בזירת הנדל"ן