$
תשתיות

GO IN חדרה: החל שיווק המגדל השני בפרויקט של עמרם אברהם ולניב הנדסה

עם מחירי דירות שפויים ביחס לסביבה ולשוק הנדל"ן הארצי ו-93% קרקעות בבעלות פרטית – חדרה מצדיקה את דירוגה הגבוה בנתוני ההגירה החיובית. וגם: עשרות דירות חדשות יצאו לשיווק בפרויקט GO IN

אריק דורי 10:0429.05.18

בשיתוף עמרם אברהם

 

מחירי הדירות בחדרה ממשיכים להיות אטרקטיביים על רקע תנופת הבנייה בעיר בשנים האחרונות. על פי מדד אתר מדלן, אשר התבסס על עסקאות שבוצעו בחדרה בין אוגוסט 2017 לבין ינואר 2018, המחיר למ"ר עמד על 13,452 שקלים ותשואת הדמי השכירות עמדה על 2.9%. לצורך ההמחשה, חדרה מצפון ויבנה מדרום שוכנות במרחק נסיעה של פחות מ-40 דקות ברכבת מהמרכז. זמן הנסיעה משתי הערים הללו למרכז דומה, אך מחירי הדירות הממוצעים בחדרה זולים בכ-18% ממחירי הדירות ביבנה.

פרויקט גו אין חדרה   פרויקט גו אין חדרה הדמיה: VBD Presentation

 

בעוד שרק 7% מהבעלות על הקרקע בתחום שיפוטה של חדרה היא בבעלות מקרקעי ישראל, יתרת השטח נמצאת בבעלות פרטית. העיר הממוקמת בשרון הצפוני משתרעת על פני כ־51 אלף דונם, בדומה לשטחה של תל אביב־יפו אבל בלי הצפיפות: 1,811 נפש לקמ"ר בחדרה לעומת 8,466 נפש לקמ"ר בתל אביב־יפו. ביוני 2017 נספרו לראשונה בחדרה למעלה מ־100 אלף תושבים ותושבות. על פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, חדרה ניצבת במקום השישי בארץ בנתוני הגירה חיובית.

 

"ההשקעה האדירה בכל הקשור לאיכות הסביבה ואיכות החיים בעיר מביאה תוצאות חיוביות", אומר ראש העיר צביקה גנדלמן. "הפארקים החדשים שהוקמו ונפתחו לרווחת התושבים, ההשקעה האדירה בתרבות הפנאי, המצוינות של מערכת החינוך בעיר (51 בתי ספר ו-128 גני ילדים; א"ד), שעשתה קפיצת מדרגה משמעותית בארבע השנים האחרונות – מושכים תושבים חדשים לעיר".

 

בתוך כך, חברות עמרם אברהם ולניב הנדסה דיווחו באחרונה על פתיחת שיווק מגדל המגורים השני בפרויקט GO IN בעיר, למכירת פרי סייל. הפרויקט ממוקם ברחוב יפה נוף במזרח חדרה (בין שכונת דניה לבין בית אליעזר), משתרע על פני שטח של כ-4.2 דונם וכולל שני מגדלי מגורים עם 12-10 קומות כל אחד, ובסך הכל כ-103 יחידות דיור. מתוכן נותרו 67 יחידות הנמצאות בשלב השיווק.

 

בבניין השני של פרויקט GO IN ישווקו דירות 3 ,4 ו-5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. דירות 3 חדרים בגודל של כ-73 מ"ר עם מרפסת שמש בשטח של כ-8 מ"ר מוצעות החל ב-1.17 מיליון שקלים. דירות 4 חדרים בגודל של כ-111 מ"ר עם מרפסת שמש בשטח של כ-12 מ"ר מוצעות החל ב-1.35 מיליון שקלים, דירות 5 חדרים בגודל של כ-130 מ"ר עם מרפסת שמש בשטח של כ-18 מ"ר מוצעות החל ב-1.49 מיליון שקלים.

 

GO IN – כ-40% מהרוכשים רוצים לגור ליד ההורים

"האזור שבו מוקם פרויקט המגורים GO IN ממצב את עצמו כאלטרנטיבת מגורים ראויה לזוגות צעירים ולמשפחות צעירות מבוססות על פני שכונת בית אליעזר ושכונת הפארק", מסביר אסף חמו, מנהל המכירות הארצי של עמרם אברהם. על פי נתוני החברה, כ-40% מהזוגות הצעירים שרכשו דירה במגדל המגורים הראשון בפרויקט, ציינו כי הרכישה נובעת מעצם רצונם לגור בקרבת המגורים של ההורים. "באזור המדובר מחירי הדירות במגמת עלייה ונרשמה עליית מחירים מצטברת מתחילת שנת 2016 של כ-10%", מוסיף חמו. "יש לציין כי ביחס לאזור הפרויקט מציג סטנדרט מגורים ואיכות חיים גבוהה, כך לדוגמה, יוכלו הרוכשים ליהנות ממפרט טכני איכותי הכולל בין השאר: חשמל בית חכם עם פאנל שליטה ובקרה מרכזי, הכנה למערכת מיזוג אוויר מרכזית, הכנה לחימום מים בגז, נורות לד חסכוניות בשטחים הציבורים, הפרדת פסולת רטובה ויבשה ומתקני איסוף פסולת, מועדון דיירים וחניה פרטית".

 

אלפי יחידות דיור בחדרה, בנימינה, זכרון יעקב, פרדס חנה-כרכור, רעננה וקרית מוצקין נבנו בשנים האחרונות על ידי חברת עמרם אברהם, אשר עוסקת בפיתוח, ייזום ובנייה למגורים, תעשייה, מסחר ומשרדים, ובקרוב יחל שיווקם של פרויקטים חדשים בין השאר באילת, רכסים, גבעת עדה, טירת כרמל, נתניה וגדרה. ראשיתה של החברה בתחילת שנות ה-80 כחברה למוצרי בניין ועבודות עפר, הקיימת במקביל במתכונת זו עד היום. עם הקמתה של החברה לבניין בשנת 2004, החלה החברה בביצוע פרויקטים לבנייה פרטית באזור חדרה ויישובי הסביבה. מכאן צמחה והתפתחה לתכנונם ובנייתם של פרויקטים גדולים למגורים.

 

פרויקט GO IN חדרה של עמרם אברהם ולניב הנדסה פרויקט GO IN חדרה של עמרם אברהם ולניב הנדסה הדמיה: VBD Presentation

 

שותפה לפרויקט מתחילתו ועד סופו היא חברת לניב הנדסה, חברת בנייה שלה עשרות אתרים פעילים הכוללים מאות יחידות דיור ואלפי מטרים רבועים של שטחים מסחריים. תוך שימוש בטכנולוגיות חדישות, שולב בכל דירות הפרויקט פאנל בקרה חכם המאפשר לשלוט באמצעות סמארטפון או טאבלט במערכות החשמל בדירה – כדוגמת כיבוי אורות, הפעלת מערכת חימום המים או סגירת תריסים חשמליים. יחד עם זאת, הושם דגש על תכנון אדריכלי, חומרי גמר איכותיים, לובי מעוצב, מועדון דיירים, עיצוב פנים מוקפד ומפרט טכני עשיר.

 

לכתבות נוספות היכנסו אל זירת הנדל"ן >>

פאנל התחדשות עירונית בחולון
"תקווה למשפחות הוותיקות": מוטי ששון ועו"ד יוסי אומיד על מהפכת ההתחדשות בחולון
ראיון עם דליה עסיס שמאית המקרקעין ומתכננת הערים
דליה עסיס: "גביית היטל השבחה בסמיכות לרכבת הקלה – ענישה כפולה של בעלי הנכסים"