$
נדל"ן עולמי

קרן אלטו של מודי כידון ויניב מלמוד רכשה מרכז קניות בפיטסבורג ב-82 מיליון שקל

זו עסקה חמישית של הקרן מתחילת 2018; הנכס הוא בשטח בנוי של 18 אלף מ"ר ומאוכלס בתפוסה מלאה ע"י שוכרים כמו Best Buy, ו- Dick's Sporting Goods

דותן לוי 18:4726.03.18

קרן אלטו, שבבעלות מודי כידון ויניב מלמוד, חתמה על עסקה חמישית במסגרת הקרן השלישית מאז תחילת 2017. הקרן רכשה מרכז מסחרי בעיר פיטסבורג בפנסילבניה ארה"ב, תמורת 82 מיליון שקל. הנכס משתרע על שטח של 196 אלף רגל רבוע (18,000 מ"ר) ומשקף תשואה (לפני מינוף) של כ-9.0%.

 

 

 

הנכס, שהוקם בשנת 1996 מאוכלס במלואו על ידי שוכרים דוגמת Best Buy, Dick's Sporting Goods (רשת חנויות הספורט המובילה בארה"ב) ו-Barnes & Noble. 75% מהשטח מאוכלס על ידי הדיירים המקוריים. שוכרי עוגן נוספים בנכס הם Walmart ו-Costco. הנכס ממוקם בקרבת מרכזי מסחר נוספים ובסמוך למספר כבישים ראשיים וצמתים מרכזיים עם תנועה יומית של מעל 70 אלף רכבים. העיר פיטסבורג המונה מעל ל-2.5 מיליון תושבים נחשבת לעיר היי-טק, מחקר, רפואה ואקדמיה.

 

מרכז הקניות בפיטסבורג מרכז הקניות בפיטסבורג צילום: CBRE

 

 

הנכס נרכש עם שותף מקומי עימו חתמה אלטו בעבר על 3 עסקאות נוספות. לצורך מימון העסקה, לקחה השותפות הלוואה בשיעור של כ-65% ממחיר הנכס בריבית לתקופה של 7 שנים.

 

"הנכס הנרכש הינו בעל כל המאפיינים של השקעת נדל"ן מוצלחת עבור קרן אלטו", אמר סקוט אונפרי, נשיא ושותף מנהל בקרן "נכס במיקום ללא תחליף, המייצר תזרים מזומנים חזק ופוטנציאל השבחה לאורך זמן דרך העלאת שכר הדירה בחוזים מתחדשים. בשטח הנכס פועלות Walmart ו-Costco השומרות על היקף מכירות גבוה במיוחד באחד הפרברים המשגשגים והעשירים של פיטסבורג. פעילות דיירים אלו תורמת רבות לביצועי השוכרים הקיימים ומגדילה את הביקוש בקרב שוכרים פוטנציאליים."

בטל שלח
    לכל התגובות
    x