$
פרויקטים

הסוד להצלחה למנהלים בעולם העסקים המודרני

דברים מעניינים קורים בשוק העבודה בשנים האחרונות ואף אחד לא יכול להשאר אדיש לכך. קצב השינויים המהיר של העידן הדיגיטלי, כמו גם עוצמת השינויים, מציבים אתגרים חדשים עבור מנהלים וארגונים וכולם מסכימים על דבר אחד: חלק גדול מאסטרטגיות הניהול שעבדו היטב בעבר, רחוקות מלהיות רלוונטיות כיום. אלו שרוצים להשאר בחוד החנית של עשייתם חייבים להסתגל למציאות החדשה וחייבים לעשות זאת במהירות

בשיתוף הכשרת מנהלים המרכז הבינתחומי הרצליה 10:2615.03.18

המפתח להצלחה בעמדה הניהולית - מודל 2018

בעבר, מספיק היה שמנהל רוכש לעצמו סט של כלים ניהוליים בשביל להיות מוכן לכל אתגר שהתפקיד עשוי לזמן לו. לעומת זאת, נראה שהיום, יותר מאי פעם, יש דווקא צורך בדרכי חשיבה, צורות ניהול וכלי עבודה חדשים ויוצאי דופן. בשנת 2018 כבר לא מספיק להסתמך רק על ידע שנרכש בלימודי התואר למנהל עסקים בראשית הקריירה על מנת להוביל ארגון של מאות ואלפי עובדים להצלחה.

 

אז מה בכל זאת? על מנת להצליח בעידן בו שינויים טכנולוגיים רבי עוצמה מתרחשים מדי יום ומצריכים אדפטציה מיידית, הכלי המשמעותי ביותר שמנהל יכול לסגל לעצמו הוא: היכולת ללמוד ולהתפתח כל הזמן. במילים אחרות, עליו לפתח אורח חיים עשיר בלמידה, לא רק בתחילת דרכו אל הצמרת, אלא לכל אורכה.

 

הדבר נכון גם לארגונים עצמם. ארגונים המבקשים שהעובדים שלהם ימשיכו להיות פרודקטיביים, שידעו להסתגל במהירות וביעילות לשינויים של השוק ולהשיג את (ואף להתעלות על) מטרות הארגון, צריכים לאפשר לעובדים שלהם ללמוד. כל הזמן. רק כך יוכלו להשאר מעודכנים ורלוונטיים בתחומם.

 

 צילום: כארם שאהב

 

למידה כדרך חיים - ניהול אפקטיבי במאה ה-21

במרכז הבינתחומי הרצליה למנהלים זיהו את הצורך של מנהלים וארגונים בלמידה מתמדת לשם התפתחות והצלחת הארגון, ולשם כך יש את הכשרת מנהלים ולימודי חוץ. מלבד היותה של היחידה עשירה בתכנים עדכניים, שנהגו על ידי מיטב המוחות מהאקדמיה והפרקטיקה, היא מותאמת בצורה מדויקת לצרכי השוק והתעשיה בעידן המודרני. הקורסים והתוכניות בהכשרת מנהלים ולימודי חוץ נותנים מענה אמיתי ומובחן לצרכיהם של מנהלים וארגונים כאחד. באמצעות פיתוח והעצמה של מנהיגים המטביעים חותם בסביבה הניהולית בה הם פועלים, היא קוראת תיגר על דפוסי החשיבה המסורתיים ופותחת הזדמנויות חדשות לייצר השראה הניתנת ליישום בעולם האמיתי.

 

מבין הקורסים והתוכניות, שעתידים להפתח כבר בחודשים הקרובים, תוכלו למצוא את:

 

קורס חשיבת משא ומתן מורכב Experiential Learning היות ואשפי משא ומתן הם המנהלים המבוקשים ביותר, שכן השורה התחתונה של כל מהלך עסקי נקבעת בתהליך זה.

 

פורום מנכ״לים - המועדון הכלכלי של הבינתחומי יפגיש את משתתפיו עם מקבלי ההחלטות המובילים בישראל, ביניהם: פרופ׳ שמואל האוזר, יו״ר הרשות לניירות ערך, שר הביטחון אביגדור ליברמן, עו״ד מיכל הלפרין - הממונה על ההגבלים העסקיים, עו״ד שי ניצן - פרקליט המדינה ועו״ד יוסף שפירא - מבקר המדינה.

 

תוכנית מודלים ניהוליים שוברי פרדיגמות החושפת את ארבעת המודלים החדשניים ביותר לעולם עסקים קטלני.

 

בתוכנית Creativity in action עם ד״ר אייל דורון, ירכשו המשתתפים כלים עסקיים ויחשפו למתודולוגיות שונות של פתרון בעיות, טיפוח אינטואיציה יצירתית וחשיבה מחוץ לקופסא בתנאים של חוסר ודאות.

 

ובקורס דירקטורים ונושאי משרה יוכלו אלו שעל כתפיהם מונחת האחריות הגדולה והמורכבת ביותר בארגון, להתמקצע להעמיק את הבנתם בתחומי ממשל, רגולציה ומשפט.

 

 צילום: אפרת גנות

 

כשהאקדמיה והפרקטיקה נפגשים קורים דברים מופלאים

המרכז הבינתחומי הרצליה למנהלים מזמין אנשי מקצוע בכירים, אנשי עסקים ומקבלי החלטות הן מהמגזר הציבורי והן מהמגזר הפרטי, בארץ ובעולם, לקחת חלק בקורס או בתוכנית להכשרת מנהלים. זו ההזדמנות שלכם ללמוד ולהתפתח כמנהלים בעידן הדיגיטלי, להיות חלק ממסע פורץ דרך, ליהנות מאיכות אקדמית ולקבל כלים יישומים ראשונים במעלה. לפרוץ. לשנות. להוביל.

 

לפרטים והרשמה >>
בטל שלח
    לכל התגובות
    x