הייטק והון סיכון

אמדוקס עוזבת את חיפה: 170 עובדים יידרשו להגיע לרעננה

המעבר יתבצע בעוד כחודש, ובמסגרתו לא צפויים פיטורי עובדים. אמדוקס אף מכינה סל הטבות ייעודי לעובדים, שיידרשו להגיע ממגוריהם בצפון למרכז הארץ

יואב סטולר 15:4106.03.18

אמדוקס הודיעה שתעביא את פעילות המרכז שלה בחיפה, בו 170 עובדים, למשרדיה ברעננה. החברה הבהירה במכתב שהעבירה לאנשיה שלא תפטר אותם; ואולם, אלה שגרים בצפון יידרשו להגיע בכל יום למשרדים בשרון.

 

 

"כחלק מן המעבר של אמדוקס לסביבת DevOps ושאיפתנו לבנות סביבת עבודה שתקרב בין צוותי עבודה חוצי-ארגון, בעוד כחודש יעברו עובדי סניף חיפה לסניף רעננה", כתבה ההנהלה. "החשיבות של עבודה משותפת, תוך הפריה הדדית ולמידה, היא קריטית להצלחתנו העסקית, והערך של אינטראקציה מקצועית וחברתית על בסיס יומיומי הוא רב מאוד".

 

משרדי אמדוקס ברעננה משרדי אמדוקס ברעננה צילום: אוראל כהן

 

 

באמדוקס מסבירים כי בקרוב ייחשף סל הטבות ייעודיות לטובת המעבר, אשר צפוי להיות מוענק גם לאחר המהלך. "אנו עושים כל מאמץ לייצר מעבר חלק לעובדינו, לרבות מתן פתרונות תחבורתיים", מסרה ההנהלה. לפי הערכות, ההטבות יעסקו בהקלה על דרכם ושיבתם של העובדים מהמשרדים ברעננה ואף בהקלות וגמישות בתנאי העבודה של העוברים.

 

 

 

לא ידוע מה תהיה מדיניות אמדוקס בנוגע לעובדים שייבחרו שלא להעביר את מרכז עבודתם לרעננה, והאם אלו ייזכו למלוא סכום הפיצויים.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x