שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
פרויקטים

פרויקט האסיף בהרצליה יוצא לדרך

בשיתוף אורבן נדל''ן 13:2526.02.18

בחזרה לערוץ התחדשות עירונית>>

 

מרכז העיר הרצליה ממשיך להתחדש ולשנות את פניו, בזכות מגוון פרויקטים של תמ"א 38 המתבצעים בשיתוף הדיירים והיזמים ובעידודה של העירייה. פרויקט נוסף קיבל כעת היתר ואישור הועדה המקומית, ומצטרף לתנופת ההתחדשות העירונית – המדובר בפרויקט "האסיף 2" אותו מקדמת חברת אורבן נדל"ן.

 

מדובר בפרויקט שייבנה במסגרת התיקון הראשון של תמ"א 38. הבניין החדש יכלול 22 דירות ב 6 קומות, מתוכן 10 דירות חדשות בנות 4, לצד דירות פנטהאוזים בני 3 ו 4 חדרים עם מרפסות שמש. המשפחות המתגוררות בבניין כיום יקבלו תוספת ממ"ד של כ 12 מ"ר ומרפסת של כ 10 מ"ר. על תכנון הפרויקט אמון משרד האדריכלים קו אחד. הפרויקט, כאמור, קיבל היתר והעבודות מתחילות בימים אלו, סיום העבודות ואכלוס הדירות החדשות צפוי בעוד כשנתיים וחצי.

 

שיווק הפרויקט החל לפני כחצי שנה ומחירי הדירות בפרויקט עומדים על החל מ 2.03 מיליון ש"ח לדירת 4 חדרים.

 

הפרויקט ממוקם בשכונת גן רש"ל המתחדשת, שתנופת ההתחדשות העירונית בו הקפיצה אמנם את מחירי הדירות, אך עדיין קיים פער בין השכונה לפרויקטים במרכז העיר. על פי נתוני רשות המיסים, פערי המחירים לדירה ממוצעת בין השכונה לעיר עומדים על כחצי מיליון ₪.

 

פרוקיט האסיף בהרצליה פרוקיט האסיף בהרצליה הדמיה: Ddesign3

 

לדברי המהנדס דוד זהבי, מנכ"ל ובעלים משותף של אורבן נדל"ן ויו"ר יזמי התמ"א בשרון: "בשל מיקומו, הפרויקט מציע לרוכשים הזדמנות לרכוש דירה חדשה בהרצליה במחירים נמוכים יחסית למרכז העיר בלי לפגוע באיכות החיים, שכן בשל ריבוי ההתחדשות העירונית מציע סביבה צעירה ומתחדשת. הרצליה היא בין הערים המובילות בשרון במספר הפרויקטים שהיא המקודמים בה, בעיקר במסגרת תמ"א 38 המחדשת את פני העיר. מדובר בפרויקט נוסף שמצטרף לשורת הפרויקטים אותם מקדמת החברה באזור המרכז והשרון. הפוטנציאל להתחדשות עירונית בעיר ובשרון בכלל גדול מאוד ואני מאמין שנקדם פרויקטים נוספים שיחדשו את פני האזור".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x