$
פרויקטים

הסוד של נווה מונוסון: קהילה כפרית וירוקה עם חינוך מצוין – ורק 15 דקות מתל אביב

ביישוב מתגוררים 2,600 איש בלבד, באווירה קהילתית ומשפחתית. כעת בונה חברת אשדר בשיתוף ענב בנייני מגורים – על עתודת הקרקע הפנויה האחרונה

בחסות אשדר בשיתוף ענב 10:2915.01.18
לא מעט אנשים שהתעייפו מחיים בדירות עירוניות קטנות, במרכז הצפוף של גוש דן, המאופיין בתנועה סואנת ורעש במשך כל שעות היום, חולמים על מעבר לאזור מגורים שקט עם אווירה פסטורלית וכפרית. הם מחפשים את השקט, השלווה ותחושת הקהילתיות והביטחון, שחסרה לרבים מאתנו. רק שבדרך כלל, החלום הזה נפסל כי הוא לא מעשי: מי יכול להרשות לעצמו לעבור לגור אי שם בצפון או בדרום, רחוק ממרכזי התעסוקה, ולבלות כל יום שעות על הכביש?

 

אלא שישנו מקום ממש במרכז הארץ – 15 דקות נסיעה מתל אביב – שמציע בדיוק את כל אלה: קהילה קטנה המונה 2,600 תושבים בלבד, שמכירים אחד את השני; רחובות קטנים ושקטים, ללא דרכים ראשיות, כך שהילדים יכולים לשחק בחוץ בבטחה; אוכלוסייה איכותית בעלת חתך סוציו-אקונומי גבוה; אופי קהילתי-כפרי, עם בית ספר יסודי וחטיבת ביניים המיועדים אך ורק לילדי היישוב; ובנייה מרווחת, ללא הצפיפות של העיר.

 

למידע נוסף אודות הפרויקט לחצו כאן>>

 

ליהנות מאווירה כפרית רק 15 דקות מתל אביב, נווה מונוסון ליהנות מאווירה כפרית רק 15 דקות מתל אביב, נווה מונוסון צילום: Viewpoint

 

זהו נווה מונוסון - היישוב הקהילתי הראשון בישראל, המשויך מבחינה מנהלית ליהוד, אך מתנהל כיישוב סגור בפני עצמו. נווה מונוסון נמצא באחד האזורים המבוקשים ביותר בישראל – בקעת אונו – אך בולט בין הערים השכנות כיישוב כפרי. על איכותו של היישוב תעיד העובדה שלפי נתוני הלמ"ס, הוא משתייך לאשכול 9 מתוך 10 במדרג החברתי-כלכלי – אחד הדירוגים הגבוהים בישראל.

 

נווה מונוסון הוא יישוב המתאים במיוחד למשפחות עם ילדים. במטרה לשמור על חינוך איכותי, הוקם בו בית ספר לכיתות א' עד ח' המשרת את ילדי היישוב בלבד. בנוסף, הוקם פארק ייעודי עבורם, כמו גם שבט צופים מקומי ומהאיכותיים והמובילים בארץ ופעילויות קהילתיות במתכונת מצומצמת – לתושבים בלבד. כחלק מהמאמץ לשמר את האופי הייחודי של המקום, כיישוב שבו הילדים יכולים להסתובב בחוץ בבטחה, אין תחבורה ציבורית ברחובות והיישוב מוקף בגדר, עם שומר המופקד על השער בלילות.

 

המקום המושלם לגדל בו את ילדיך: נווה מונוסון המקום המושלם לגדל בו את ילדיך: נווה מונוסון צילום: שאטרסטוק

 

הזדמנות של פעם בחיים

כעת, נפתחת הזדמנות חד-פעמית ומוגבלת בזמן להשתלבות בסגנון החיים שמציעה נווה מונוסון, ורק מעטים יזכו ליהנות ממנה.

 

חברת אשדר מקבוצת אשטרום ובשיתוף ענב מקימה פרויקט מגורים חדש, בלעדי ומבוקש בנווה מונוסון. זהו פרויקט הבנייה היחיד ביישוב – והוא נבנה על עתודת הקרקע האחרונה בו. כלומר, לא תהיה בנייה נוספת ביישוב, ובעתיד לא יקומו בו מגדלים שיפריעו את שגרת החיים של התושבים.

 

כעת נפתח חלון הזדמנויות צר לאפשרות להתגורר ביישוב גם למי שאין תקציב של 4 מיליון שקלים, מחיר של רכישת וילה בנווה מונוסון, האפשרות היחידה שעמדה בפני רוכשים שרצו לגור ביישוב עד לא מזמן.

 

אלו שיזכו לרכוש דירה בפרויקט, ייהנו מתחושה של יישוב קהילתי, המספק בועה חמה ומגוננת מן החוץ. מגורים בנווה מונוסון מאפשרים לתושבי היישוב להגיע תוך דקות ספורות ברכב לערים השכנות, למרכזי תעסוקה, בילוי ומסחר, כשתל אביב נמצאת במרחק 15 דקות נסיעה בלבד. השילוב הזה הוא מה שהופך את נווה מונוסון למעין יהלום חבוי – שרק מעט אנשים מכירים, ולמעטים עוד יותר ניתנת כעת ההזדמנות לעבור להתגורר בו וליהנות מכל יתרונותיו.

 

 

לפרטים נוספים ויצירת קשר:
*
*
* שדה חובה
שלחו
בטל שלח
    לכל התגובות
    x