$
משפט

עו"ד רחל אבישר-אבלס נבחרה לפרקליטת מחוז מרכז

אבישר-אבלס, המשמשת כיום כמנהלת מחלקה בפרקליטות מחוז מרכז (פלילי), תחליף בתפקיד את רונית עמיאל שבאוקטובר האחרון הודיעה על פרישתה מהתפקיד

שירות כלכליסט 20:1402.01.18

עו"ד רחל אבישר-אבלס תמונה לפרקליטת מחוז מרכז (פלילי) במקומה של רונית עמיאל, שהודיעה על פרישתה מהתפקיד בחודש אוקטובר האחרון. ועדת המכרזים של נציבות שירות המדינה, שכללה בין היתר את נשיאת בית המשפט המחוזי בירושלים לשעבר מוסיה ארד ואת פרקליט המדינה שי ניצן בחרה באבישר-אבלס לתפקיד פה אחד.

 

פרקליטות מחוז המרכז (פלילי) החדשה עו"ד רחל אבישר אבלס פרקליטות מחוז המרכז (פלילי) החדשה עו"ד רחל אבישר אבלס צילום: דוברות משרד המשפטים

 

עו"ד אבישר-אבלס החלה את דרכה המקצועית בפרקליטות מחוז מרכז (פלילי) בשנת 1995 כמתמחה. החל משנת 1996 היא השתלבה כפרקליטה במחוז, התקדמה בסולם הדרגות, וכיום מכהנת במקום כמנהלת מחלקה. במסגרת תפקידה, היא אחראית על תחום תיקי ההמתה במרחב שפלה ותחום חומרי חקירה וחסיונות. כמו כן משמשת עו"ד אבישר-אבלס כראש צוות של פרקליטים.

 

עו"ד אבישר-אבלס ניהלה תיקים רבים במהלך השנים. בין היתר, היא מעורבת בתיקי שחיתות שלטונית כתיק ראש העיר קלנסווה, תיק רצח רוז פיזם, תיק רצח נשותיו של שמעון קופר (האלמן הכפול), ותיק הרצח בכפר דומא.

 

עו"ד אבישר-אבלס, נשואה ואם לשלוש בנות, היא בעלת תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת תל אביב ותואר שני במשפטים בהצטיינות מאוניברסיטת בר אילן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x