שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
מכשירים

ביקורות ראשונות על האייפון X: "הטוב ביותר שנעשה מעולם"

אתרי טכנולוגיה שקיבלו את סמארטפון העילית החדש של אפל שיבחו את עיצובו ואת הממשק שלו - אך טענו שהוא מתחמם ושכלי זיהוי הפנים אינו חף ממגבלות. ועדיין, רובם מסכימים שאפל מעודה לא השיקה מכשיר טוב יותר

שירות כלכליסט 11:3801.11.17

אפל נערכת להשקת האייפון X, סמארטפון העילית שלה שמציג שינוי עיצובי מהותי, ממשק חדש ומחיר של החל מאלף דולר. לקראת ההשקה, שתתבצע ביום ו' הקרוב, סקרו מספר אתרי טכנולוגיה בעולם את המכשיר והעלו את התרשמותם; על אף תופעות משונות כהתחממות מבנית וביצועים בלתי אחידים בזיהוי הפנים – הסכימו כולם שזהו האייפון הטוב ביותר שאפל יצרה עד כה.

 

 

 

כל הסוקרים שיבחו את איכות התצוגה, אך העירו שישנן עוד אפליקציות רבות שאינן מתואמות לעבוד עם הממשק החדש, מה שפוגם בחוויית השימוש. בנוסף, בחנו כולם את יכולת זיהוי הפנים החדשה של האייפון X – כלי אימות הזהות העיקרי בו – שהצליחה לעבור את רוב המבחנים.

 

 

אייפון X אייפון X

 

 

סוקרי CNBC היללו את הטלפון וקבעו שהוא הטוב ביותר בשוק, אם כי העירו שגופו מתחמם בצורה מורגשת בפעולתו. סוקרי אתר The Verge טענו שהמצלמה הקדמית ויכולתה להפוך אנשים לאמוג'י היא התכונה הכי מוצלחת בטלפון. לעומת זאת, טענו שכלי זיהוי הפנים אינו מדייק, במיוחד בסביבות מוארות מאוד. למשל, כשניסה הסוקר לפתוח את הטלפון תחת אור השמש, התקשתה המערכת לזהות את פניו והוא נאלץ ללכת ולמצוא לו צל.

 

סוקרי TechCrunch טענו שאיכות התצוגה כה טובה, שהיא גורמת למסך האייפון 8 להיראות רע. הם הוסיפו שלוקח זמן להתרגל לממשק החדש, ללא כפתור בית פיזי, אך שמדובר במכשיר מצוין שמציג את העתיד של קטגוריית מכשירי העילית. סוקרי אתר cnet שיבחו את מבנה הטלפון ואמרו שאפל "קלעה בול לגודל והתחושה" שהוא מעביר ושמערכת זיהוי הפנים פעלה ללא דופי ברוב המקרים. לעומת זאת, היא התקשתה לזהות את הסוקר כשכרך צעיף על צווארו.

 

 

סוקרי אתר Mashable הרעיפו שבחים על הטלפון והצהירו שהוא "משנה את הכל" וש"העתיד בידיים טובות". זאת, על אף שהם הצליחו להטעות את מערכת זיהוי הפנים כשנעזרו בתאומים זהים; המערכת של אפל לא הצליחה להבדיל ביניהם והעניקה לשניהם גישה לטלפון. בשורה התחתונה, נראה שסוקרי מערכות האתרים בחו"ל שבעי רצון מהטלפון החדש. אנו נבחן אותו לעומקו בקרוב, לכשיגיע לידי "כלכליסט".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x