• תפריט
מכשירים

Kantar: סמסונג עקפה את אפל בשוק האמריקאי

לפי נתוני חברת המחקר, ענקית הטכנולוגיה הקוריאנית עקפה את אפל ברבעון השני. בסיאול חייבים תודות למכשיר הדגל האחרון, הגלקסי S8 - שהביא לצמיחה של 3.3% במכירות

יואב סטולר 16:1710.08.17

סמסונג עקפה את אפל בנתח שוק מכירות המכשירים בארה"ב, כך לפי נתונים שפרסמה חברת המחקר קנטר (Kantar). מנוף המכירות העיקרי שהביא את סמסונג להחזיק ב-36.2% מהשוק ברבעון הקודם הוא מכשיר הדגל גלקסי S8 שהשיקה בסוף אפריל - שיפור של 3.3% מהרבעון הקודם.

 

 

הטלפון חסר המסגרת זכה לפופולריות רבה גם בשוק האמריקאי והדביק את פער המכירות שהיה לענקית הטכנולוגיה הקוריאנית קודם לכן השנה. את טבלת המכירות מובילים האייפון 7 והאייפון 7 פלוס, אך מכירותיהם לא עקפו את מחירי כל מכשירי סמסונג שזמינים בשוק האמריקאי.

 

סמארטפון ה-S8 של סמסונג סמארטפון ה-S8 של סמסונג צילום: רפאל קאהאן

 

 

אחרי מכשירי הדגל של אפל ניצבים בטבלה הגלקסי S7 והגלקסי S8, כשכל עשרת המקומות בצמרת תפוסים בידי מכשירי שתי הענקיות. מאחוריהן ניצבים מכשירי לנובו, מוטורולה ו-LG. 

 

 

ה-G6 של LG נתן אותותיו בשוק האמריקאי, אבל בצורה מעוטה יחסית. הדגם החדש שהביא איתו את בשורת המסך בתצורת 18:9 מדורג כיום במקום ה-13 במכירות בארה"ב. ואולם, מדובר בתנודה עונתית בלבד: גם במטה סמסונג בסיאול יודעים כי הקרב הקשה ביותר עוד לפניהם. בין ספטמבר לאוקטובר יושק הדור הבא של האייפון, מה שצפוי לשנות את פני הטבלה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x