שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

ראש הסגל לשעבר של נתניהו נחקר במשטרה בחשד לביצוע עבירות של ניגוד עניינים

מדובר בחקירה המתנהלת שנה, במסגרתה נבדק החשד כי ארי הרו פעל בניגוד עניינים בהקשר לחברה שהיתה בבעלותו, כשנכנס לתפקידו בלשכת רה"מ. החקירה אינה קשורה לבדיקה המתקיימת בחודשים האחרונים בנושא נתניהו

זוהר שחר לוי 09:5710.11.16

ארי הרו, ראש הסגל לשעבר של ראש הממשלה בנימין נתניהו, נחקר היום (ה') תחת אזהרה במשרדי להב 433 בחשד לביצוע עבירות של ניגוד עניינים. חקירתו איננה קשורה לבדיקה המתקיימת בחודשים האחרונים בנושא רה"מ.

 

ארי הרו ארי הרו צילום: ירון ברנר

 

מדובר בחקירה המתנהלת זה שנה בעניינו של הרו, במהלכה נחקר ב-16 בדצמבר 2015 בלהב 433 במשך שעות ארוכות ולאחר מכן שוחרר למעצר בית. החשד בחקירה זו הוא כי פעל בניגוד עניינים בהקשר לחברה שהייתה בבעלותו כשנכנס לתפקידו בלשכת רה"מ. כמו כן מיוחסות לו עבירות של הפרת אמונים וקבלת דבר במרמה.

 

ביולי האחרון, במסגרת הבדיקה המתקיימת בעניינו של רה"מ נתניהו, נלקח הרו לחקירה כשנחת בנתב"ג. הבדיקה נגד נתניהו עוסקת במספר פרשיות ועל אופן התנהלותו במסגרת תפקידיו הציבוריים. היועמ"ש דר' אביחי מנדלבליט טרם הכריע לגבי בדיקה זו וטרם קבע האם יש מקום לפתוח בחקירה.

 

הרו פרש בשנת 2010 מתפקידו כמנהל לשכתו של נתניהו בעקבות מחלה. הוא אושפז בבית החולים לתקופה ממושכת ועם שחרורו שב לעבודתו, אך בדיקות רפואיות קבעו כי הוא לא החלים לחלוטין ולכן החליט לפרוש.

 

בתוך כך, במסגרת החקירה בעניינו של הרו, נחקר כעת תחת אזהרה גם עורך דין בחשד למעורבות בפרשה ובכך שהיה קשור לעסקה הקשורה לחברה של הרו.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x