$
משפט

מפרק החברות של ענבל אור: "יש חשש שהיא מבריחה נכסים"

עו"ד איתן ארז מבקש מביהמ"ש לחייב את אור לחתום על ייפוי כוח בלתי חוזר באנגלית שיסמיכו לדרוש קבלת מידע בנוגע לנכסיה ולצורך תפיסת נכסים בארץ ובחו"ל

שירות כלכליסט 14:3528.08.16

המפרק הקבוע של החברות לשעבר של ענבל אור, עו"ד איתן ארז, פנה לבית המשפט המחזוי בתל אביב בבקשה לחייב את אור לחתום על ייפוי כוח בלתי חוזר באנגלית, אשר יסמיך אותו לדרוש קבלת מידע בנוגע לנכסיה ולצורך תפיסת נכסים בארץ ובחו"ל. השופט איתן אורנשטיין העביר את בקשת ארז לתגובת אור עד יום חמישי הקרוב.

 

 

 

"בהתאם למידע אשר מצוי בשלב זה בידי המנהל המיוחד, עולה כי החייבת עושה כל שלאל ידה על מנת למלט את נכסיה ו/או להסתירם. החייבת אינה משתפת פעולה עם המנהל המיוחד מתחילתו של ההליך, העלימה מידע והציגה מצגי שווא. בהתנהלותה זו, יצרה ויוצרת החייבת חשש להברחת נכסים ולהכבדה על ההליך ואין זה מן הנמנע שלאורך הזמן היא 'הכינה את הקרקע' למקרה שיתגלו מעשיה", נאמר בבקשה.

 

עו"ד ארז מציין, כי אור הוזמנה לחקירה במשרדו ביום 23.8.16, אולם כשעה לפני מועד החקירה, התקבל במשרדו אישור רפואי לפיו היא נמצאת בבדיקות רפואיות ואין באפשרותה להיחקר ב-7 ימים הקרובים, כאשר לא צוינה כל סיבה למחלה, בדיקה וכדומה.

 

ענבל אור באחד הדיונים בבית המשפט ענבל אור באחד הדיונים בבית המשפט צילום: עמית שעל

בטל שלח
    לכל התגובות
    x