שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

פרסום ראשון

עו"ד מיקי צלרמאיר מצטרף למשרד 'פישר בכר חן וול אוריון'

צלרמאיר היה השותף המייסד של צלרמאיר, פילוסוף, רוזובסקי, צפריר, טולידאנו ושות’, משרד שהתפרק לאחרונה לאחר עזיבת שני השותפים הבולטים: איל רוזובסקי ודוני טולידאנו

משה גורלי 11:0621.02.16

עו"ד מיקי צלרמאיר מצטרף למשרד פישר בכר חן וול אוריון, הנמנה על אחד מחמשת המשרדים הגדולים בישראל לצד מיתר, הרצוג פוקס נאמן, גולדפרב זליגמן ומ. פירון.

 

צלרמאיר היה השותף המייסד של צלרמאיר, פילוסוף, רוזובסקי, צפריר, טולידאנו ושות’, משרד שהתפרק לאחרונה לאחר עזיבת שני השותפים הבולטים: איל רוזובסקי למיתר ודוני טולידאנו לארדינסט-בן נתן. לאחר חבירת רוזובסקי למיתר נידונה האפשרות שגם צלרמאייר יגיע למיתר, אולם המעבר הזה לא יצא לפועל.

 

במשרד פישר בכר חן וול אוריון מאמינים שצלרמאיר, שיצורף כשותף, יתרום בתחום התמחותו  - מיזוגים ורכישות - במיוחד עכשיו כשתבער בו המוטיבציה להוכיח לשותפים שנטשו אותו כי כוחו עדיין במותניו. הרקע לפרישתם, בין היתר, היה בדפוסי הניהול שהנהיג צלרמאיר שלא היו לרוחם. 

עו"ד מיקי צלרמאיר עו"ד מיקי צלרמאיר

 

צלרמאיר למד באוניברסיטה העברית, היה שותף במשרד Zellermayer ,Gratch & Jacobs בניו יורק; שותף במשרד Shiboleth ,Roberts & Zellermayer בתל אביב ובניו יורק; שותף במשרד פורת והאגין בתל אביב; עו”ד במשרד Fried ,Frank ,Harris ,Shriver & Jacobson בניו יורק.

 

תחומי התמחותו: מיזוגים ורכישות וכן משפט מסחרי, בנקאות ופיננסים, תקשורת, שוק ההון, אנרגיה ותשתיות.

 

צלרמאיר הוא בן 73, נשוי ואב ל-3 ילדים וסב ל-5 נכדים.

 

בין המהלכים הבולטים שהוביל היה רכישת השליטה בחברת פרטנר על ידי קבוצת סבן. כחברו הטוב של אהוד אולמרט, הוא שידך לו את שותפו רוזובסקי שייצג אותו בסיבוב החוזר בפרשת מעטפות הכסף של טלנסקי בבית המשפט המחוזי בירושלים.

 

  • עו"ד גיא צפריר, השותף המנהל וראש מחלקת הנדל"ן בצלרמאיר-פילוסוף המתפרק, הודיע כי הוא וצוותו המונה 3 עורכי דין יתמזגו לתוך משרד המתמחה בתחום הנדל"ן. צפריר, מלווה בשנים האחרונות פרוייקטים רבים של בנייה והתחדשות עירונית, כמו גם רגולציה בתחום התקשורת הסלולרית עבור חברת פלאפון ותכניות בניין עיר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x