שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות טכנולוגיה

בלעדי לכלכליסט

מנכ"ל אלווריון ושורת בכירים פוטרו מהחברה

המנכ"ל גיורא לוי: "פוטרתי כי סירבתי לתוכניות ארגון מחדש". החברה: "הפיטורים – בשל כישלון ביצועי"

מאיר אורבך 07:0401.02.16

מנכ"ל חברת התקשורת האלחוטית אלווריון גיורא לוי ושורה של בכירים בחברה פוטרו על רקע חילוקי דעות עם בעלי השליטה בחברה בראשות פיטר ווילקינסון. לוי אמר ל"כלכליסט" כי לא הסכים להוציא לפועל את תוכניות הארגון מחדש בחברה ולכן פוטרו הוא וחברי ההנהלה. נוסף ללוי פוטרו מהחברה בין היתר המשנה למנכ"ל ומנהלת משאבי האנוש. מהחברה נמסר שהעובדים פוטרו מהחברה על רקע כישלון ביצועי שלהם. הבכירים התבקשו לפרוש מהחברה באופן מיידי, ולתפקיד מנכ"ל החברה הזמני מונה חורחה פיניאבסקי, נציג הבעלים. לפי הערכה מתכוונים בעלי השליטה לבצע בחברה ארגון מחדש שכולל פיטורי עובדים משמעותיים ושינוי עסקי.

 

המטה לשעבר של אלווריון ברמת החייל כשהיתה בשיא תהילתה המטה לשעבר של אלווריון ברמת החייל כשהיתה בשיא תהילתה צילום: אביגיל עוזי

 

אלווריון נמכרה ב־2013 לאיש העסקים הבריטי ווילקינסון. לתפקיד מנכ"ל החברה מונה לוי אשר שימש גם כמנכ"ל מובייל טורנדו, גם היא בבעלות ווילקינסון שמוזגה לאחר מכן לאלווריון. עד למכירתה לאיש העסקים הבריטי עברה החברה טלטלות ופיטורים רבים, זאת בין השאר בשל הכישלון של טכנולוגיית התקשורת מבוססת WiMAX מול תקן ה־LTE. בשיאה, באמצע שנות האלפיים, העסיקה אלווריון יותר מאלף עובדים, וב־2012 כבר עמדה מצבת כוח האדם על כ־390 עובדים. החברה נוסדה ב־2000 ממיזוג חברות התקשורת הישראליות פלוור ובריזקום. ב־2015 פיטרה החברה כ־30 מעובדיה וכיום מועסקים בה כ־70 עובדים.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x