$
משפטיפ

עו"ד אוריאל גולדברג: "אני לא בחרתי במקצוע, המקצוע בחר אותי"

"כשאני מאמין במשהו, אני יכול לשווק אותו בצורה הטובה ביותר ולגרום לסביבה להאמין בו לא פחות ממני". עו"ד אוריאל גולדברג העוסק בדיני תעבורה והמשפט הפלילי בראיון למשפטיפ

מערכת משפטיפ - עו"ד אוריאל גולדברג 10:2025.01.16

מי היה הראשון שנתן לך הזדמנות?

 

התמחתי אצל עו"ד משה יוחאי (נמצא הרבה בכותרות בשנתיים האחרונות - תיק הברנוער, ארגוני פשיעה, משפחת אלפרון ועוד). עו"ד יוחאי האמין שאין למידה טובה יותר מפשוט לצלול עמוק פנימה ולשחות. בזכותו למדתי על בשרי כיצד לנהל תיק פלילי מורכב, הופעתי בעשרות רבות של דיוני מעצר והסתובבתי בלי סוף בתחנות משטרה.

 

מה היה הדבר שגרם לך לבחור במקצוע?

 

מגיל צעיר רציתי לתבוע את כולם על כל עוולה שנתקלתי בה. ההורים שלי צחקו עליי עוד בעודי ילד כי כשאגדל אהיה עו"ד. לימים מימשתי את הפוטנציאל שהיה טמון בתוכי והלכתי לרכוש כלים אשר יסייעו לי לעשות שימוש ביכולות שפיתחתי במשך השנים.

 

את ההתמחות הספציפית בתחום התעבורה בחרתי לאחר שעסקתי בדין הפלילי בלבד משך תקופה ארוכה. הבנתי שתחום דיני הנפשות קוסם לי אך יחד עם זאת לא רציתי לשאת באחריות הכבדה באשר לחופש של נאשמים. בתחום דיני התעבורה מעטים המקרים בהם חופש התנועה נשלל כליל ולרוב עסקינן בבעיות "פעוטות" אשר בגינן אין עונש מאסר מאחורי סורג ובריח.

 

אלמלא היית עורך דין וודאי היית:

 

ללא ספק לוביסט. כאשר אני מאמין באג'נדה מסויימת אני יכול לשווק אותה בצורה הטובה ביותר ולגרום לסובבים אותי לרצות אותה אפילו יותר ממני.

 

ספר על תיק מכונן:

 

תיק נהיגה בשכרות אשר החל בקול תרועה רמה והסתיים בקול ענות חלושה. בחור שנתפס נוהג בשכרות אך בפועל כתב האישום הוגש כנגד אביו. לאחר דין ודברים עם עו"ד מטעם המדינה בוטל כתב האישום.

  

עו"ד אוריאל גולדברג: "אני לא אוהב ללכת סחור סחור" עו"ד אוריאל גולדברג: "אני לא אוהב ללכת סחור סחור"

 

מה אתה הכי אוהב בתחום שלך?

 

בעיקר את האינטראקציה עם אנשים. אני אוהב לקבל הוקרה על עבודתי ובמיוחד המלצות ללקוחות חדשים.

 

עם זאת, הדבר שמוערך הכי פחות הוא:

 

המחיר. לא משנה באיזה מחיר אנקוב, הלקוחות תמיד ינסו לקבל הנחה נוספת על המחיר שהוצע.

 

המוטו שלך:

 

דבר ת'כלס, ישר ולעניין. אני לא אוהב ללכת סחור סחור. אני מנסה לנקוט בגישה זו הן עם הלקוחות הפוטנציאליים והן כאשר אני יושב לפגישה בלשכת התביעות בניסיון להגיע להסדר.

 

המלצה על קולגה:

 

עו"ד ערן צלניקר. לטעמי הוא הסנגור הכי טוב כיום בארץ. מדובר בעו"ד חד וחריף אשר יודע למקסם את כישוריו וקשריו בכל תיק ולהגיע לתוצאה המיטבית עבור לקוחותיו.

 

טיפ קטן וחשוב:

 

כאשר את/ה זקוק לעו"ד ובמהלך הפגישה נוצר "קליק", אל תיתן למחיר להוות פקטור. עורך הדין שילווה אותך בתקופה הקרובה צריך להיות לא רק עו"ד, אלא גם פסיכולוג וחבר קרוב איתו תוכל לחלוק את חששותיך.

 

עו״ד אוריאל גולדברג עוסק בדיני תעבורה.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x