$
פרויקטים

מומחי הנדל"ן מסמנים את מתחם עלית!

מתחם עלית ברמת גן הופך לאחד ממוקדי העניין של משקיעי הנדל"ן המנוסים. ארבעה מומחי נדל"ן מסבירים למה דווקא שם.

בשיתוף חברת מצלאוי 16:0719.08.15
מתחם עלית ברמת גן יגדיר מחדש בשנים הקרובות את קו הרקיע של רמת גן. זאת באמצעות גורדי השחקים המרשימים הנבנים על ציר ז'בוטינסקי בעיר, חלקם הגדול למגורי יוקרה וחלקם הגדול למשרדים. האי האורבני החדש, המחבר בין הסיטי של גבעתיים, בו נבנות מאות יחידות דיור חדשות, ובין תל אביב מהווה מוקד עניין למשקיעי נדל"ן כבר היום.

 

אותם משקיעים מבקשים לנצל את ההזדמנות הנובעת מתהליך ההתחדשות של מתחם הסיטי של רמת גן והעבודות על תוואי הרכבת הקלה.

למה המשקיעים מגיעים למתחם עלית? אספנו עבורכם ארבעה מומחי נדל"ן שינתחו את הטרנד:

 

הרווח הוא בפער

שמאית המקרקעין והמשפטנית נחמה בוגין אומרת כי "כאשר משווים מחירים בין צירים דומים בערים הסמוכות, תל אביב וגבעתיים, רואים פערים של 30-40% במחירי הקניה למטר. אם בתל אביב מחירי דירות חדשות נעים סביב 45-55 אלף שקלים למ"ר ובגבעתיים מדובר על 35-45 אלף שקלים למ"ר, הרי שבמתחם עלית המחירים נעים בין 25-35 אלף שקלים למ"ר. ההזדמנות טמונה בפיתוח העתידי של האזור משום שצפי עליית המחירים במתחם עומד על 20-30% על המחירים כיום בשל הרכבת הקלה שתעבור באזור והפיתוח העתידי באזור. זאת, לעומת עלייה מתונה הרבה יותר בערים השכנות.

 

יתר על כן, מחירי השכירות במתחם עלית קרובים מאוד למחירי השכירות בגבעתיים ושני המתחמים מהווים אבן שואבת לשוכרים איכותיים המבקשים לגור קרוב למרכז העניינים מבלי לשלם את מחירי השכירות של תל אביב וליהנות מהקרבה המידית למטרופולין. כל אלה הופכים את האזור לכדאי ביותר מבחינת ההשקעה".

 

מתחם שוקק 24 שעות ביום

שי עם שלם – מנהל מנהלת הבורסה ברמת גן מספר כי: בימים אלה אנו נערכים לתחילת העבודות לפיתוח והתחדשות מתחם הבורסה. ההחלטה על הפיתוח נבעה משני גורמים עיקריים: אנו מזהים הזדמנות חד פעמית בעבודות על תוואי הרכבת כדי להשלים את השינוי שעובר המתחם ומהתמהיל המשתנה והמתפתח של הפוקדים אותו.

"בשנים האחרונות עברנו מאזור של תעשייה קלה ומלטשות יהלומים למגדלי משרדים מפוארים המאכלסים חברות הי טק, פרסום ומדיה, לצד שגרירויות, עורכי דין ורואי חשבון שזיהו את הפוטנציאל האדיר במיקום של המתחם". ממשיך שי ואומר כי "כל אלה הביאו בעקבותיהם מסעדות ושירותי בילוי ופנאי. מטרתנו היא להפוך את האזור לשוקק חיים 24 שעות ביממה ואת זאת אנו מתכוונים להשיג על ידי עידוד עסקים בתחום הבילוי והפנאי, צעירים ואמנים שיגיעו לאזור הן בשל התנאים והן בשל הפיתוח העסקי והסביבתי שיהפוך את המתחם לצעיר, אופנתי ואטרקטיבי".

 

ניר שמול – מייסד ומנכ"ל קבוצת SNIR שיווק נדל"ן מעיד על האטרקטיביות הגואה בקרב המשקיעים ואומר כי המשקיעים שחיפשו בשנתיים האחרונות הזדמנויות בתל אביב ובגבעתיים מגלים כי התשואה אותה הם מבקשים להשיג נמצאת במתחם עלית. הם מזהים את ההזדמנות שטומנת בחובה הרכבת ואת התשואה שתבוא בעקבות הפיתוח האזורי. "השקעה בנדל"ן במתחם מהווה, מבחינת כלל המשקיעים, השקעה סולידית עם תשואה גבוהה. בתקופה של ריבית אפסית המשקיעים מחפשים להמשיך להשקיע בנדל"ן ויותר מכך – הם מחפשים את הדבר הבא בגוש דן. מתחם עלית מהווה מבחינתם הזדמנות להשקעה באזור מתפתח, שיביא עימו תשואה מהותית על הנכס".

 

חיים באי אורבני

חברת מצלוואי בונה בימים אלה את פרויקט Elite Towers, פרויקט מגורים יוקרתי, פרי תכנונו של האדריכל הבינלאומי סמי טיטו. הפרויקט מעניק לדייריו חווית מגורים יוקרתית המשלבת דירות מעוצבות, פיתוח סביבתי מתקדם ואת כל הפינוקים של מגדלי יוקרה: החל מלובאים מעוצבים וכלה בחדרי כושר וקירות מסך זכוכית בכל הדירות.

סמי מצלוואי – מנכ"ל ובעלים אומר: כאשר החלטנו על ייזום הפרויקט הצלחנו לזהות את הפוטנציאל הטמון במתחם, הנובע מהמיקום, הנגישות, הסביבה והאוכלוסייה שמסביב לו. כיום אנו שמחים לגלות כי היוזמה שלנו מקבלת חיזוקים הן מהלקוחות המתעניינים בפרויקט והן מהחברות המובילות בתחום הנדל"ן בישראל, שמקדמות פרויקטים במתחם. אנחנו במצלוואי גאים על יכולותינו לזהות פוטנציאל נדל"ני בישראל ומאמינים כי מתחם עלית מהווה אי אורבני המציע למשקיעי הנדל"ן לקחת חלק כבר היום בסיפור ההצלחה של השנים הקרובות.

 

בואו להכיר את פרויקט המגורים היוקרתי במתחם עלית >>

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x