$
אינטרנט

רכישת ענק ללינקדאין: קונה מפתחת כלי לימוד מקוונים ב-1.5 מיליארד דולר

הרשת החברתית דיווחה כי סיכמה על רכישת לינדה.קום - שמפתחת כלי הדרכה ולימוד מקוונים לעסקים. מנכ"ל לינקדאין, ג'ף ווינר: "המשימה של לינקדאין והמשימה של לינדה.קום תואמות זו לזו, שתיהן מעוניינות לסייע לאנשי מקצוע להיות טובים יותר במה שהם עושים"

עומר כביר 17:2409.04.15

 

ג'ף ווינר ג'ף ווינר צילום: בלומברג

 

רכישת ענק ללינקדאין: הרשת החברתית לבעלי מקצוע הודיעה היום (ה') שסיכמה על רכישת lynda.com, שמפתחת כלי הדרכה ולימוד מקוונים לעסקים. שווי העסקה צפוי לעמוד על 1.5 מיליארד דולר, כש-52% ממנה יתבצעו במזומן והשאר במניות. היא צפויה להיסגרה ברבעון הנוכחי, בכפוף לאישור רגולטורי.

 

לינדה.קום נחשבת לחברת סטארט-אפ ותיקה יחסית: היא הוקמה ב-1995 על ידי לינדה וויינמן וברוס הווין, והינה ותיקה יותר מלינקדאין וענקיות טכנולוגיה דוגמת גוגל או פייסבוק. החברה מפעילה שירות בתשלום שמספק ליחידים או לארגונים גישה למגוון רחב של קורסים מקצועיים שנוצרי על ידי מומחים בולטים בתחומם, שזמינים באנגלית, גרמנית, צרפתית, ספרדית ויפנית.

 

לינקדאין לינקדאין צילום: בלומברג

 

"המשימה של לינקדאין והמשימה של לינדה.קום תואמות זו לזו, שתיהן מעוניינות לסייע לאנשי מקצוע להיות טובים יותר במה שהם עושים", אמר מנכ"ל לינקדאין, ג'ף וויינר, בהודעה לעיתונות. “ללינדה.קום ספרייה מקיפה של תוכן וידיאו איכותי שמאפשר לאנשים לפחת כישורים שנחוצים על מנת לקדם את הקריירה שלהם. בשילוב עם מאות מיליונים המשתמשים ומיליוני המשרות של לינקדאין, לינדה.קום יכולה לשנות את הדרך שבה אנשים מתחברים להזדמנויות".

 

וויינמן, שמכהנת כיום כיו"ר לינדה.קום אמרה: “זהו רגע מרגש בהיסטוריה בת 20 השנה של לינדה.קום, ואני לא יכולה לדמיין זיווג טוב יותר מלינדה.קום ולינקדאין. מנכ"ל החברה, אריק רובינסון, ציין שלינקדאין היא שותף מדהים וששתי החברות "חולקות את החזון ואת התשוקה להעצים אנשים בכל העולם על מנת לשפר את חייהם באמצעות גישה למידע, למידה והתפתחות מקצועית".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x