שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אינטרנט

חדש מ-IMGUR: אחסון תמונות ללא הגבלה ובחינם

שירות האלבומים המקוונים ביטל את מנוי הפרימיום שלו, מה שמאפשר לכל משתמש להעלות לרשת כמה תמונות שירצה. בנוסף, יקבלו הגולשים כלי עריכה ושיתוף מתקדמים - אפשרות שהיתה זמינה עד כה רק בתשלום

נמרוד צוק 11:5011.02.15
אתר שיתוף התמונות הפופולרי imgur משנה את המודל העסקי שלו ומבטל את האפשרות לקבל חשבון "Pro" בתשלום חודשי; מעתה, כלל הגולשים באתר יוכלו להשתמש בכל היכולות המתקדמות שהיו נגישות עד כה רק למשתמשים המשלמים. במקביל, האפשרות לגלוש באתר ללא פרסומות שניתנה כחלק מהחבילה המתקדמת תבוטל.
השינוי הוגדר על ידי האתר כ"מתנה למשתמשים ליום ההולדת השישי שלו", כאשר היכולות המתקדמות שייפתחו לכל כוללות נפח אחסון לא מוגבל, אפשרות לבחור לכל תמונה יותר מאופציה אחת של תצוגה מקדימה, כלי ניתוח מתקדמים, יכולות חזקות יותר לניהול התמונות בחשבון ואפשרות לקבל תגובות, הצבעות ושיתופים לתמונות שהמשתמש העלה לשירות. עד כה עלה המנוי המתקדם 23 דולר לשנה.

 

אתר אימג'ר אתר אימג'ר

 

imgur הוקם על ידי היזם אלן שאף, אז סטודנט למדעי המחשב באונ' אוהיו, והחל לפעול בפברואר 2009. בשנה שעברה הוא גייס 40 מיליון דולר מקרן אנדירסן-הורוביץ וממייסדי reddit, וכיום הוא משרת כ-130 מיליון איש שמעלים עליו 1.5 מיליון תמונות ביום, וזוכה על פי הנתונים שהוא מפרסם לכ-5 מיליארד צפיות בחודש.

 

בניגוד לשרותי אחסון תמונות כמו פליקר או פיקאסה שמשמשים בעיקר צלמים ואנשים שמעוניינים בשירות גיבוי ואחסון לתמונות שלהם, imgur משמש יותר להפצה של ממים, אנימציות גיף ועיבודי פוטושופ והוא נחשב היעד המועדף על היוצרים והצרכנים של תכנים כאלו, כאשר בדרך כלל התמונות המאוחסנות בו מופצות באמצעות קישורים או קוד הטמעה באתרים אחרים ורשתות חברתיות, ופחות כאתר עצמאי.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x