$
חדשות טכנולוגיה

אפל הסירה מהשרתים את העדכון iOS 8.0.1 בשל תקלות חמורות

מבוכה בענקית בטכנולוגיה: העדכון ניטרל את החיבור הסלולרי לחלק מהמשתמשים. תקלה אחרת נרשמה במערכת הסיסמאות של קורא טביעות האצבע, TouchID. החברה שחררה את העדכון מוקדם יותר השבוע כדי לתקן תקלות אחרות ב-iOS 8

הראל עילם 22:1424.09.14
אפל הסירה מהשרתים שלה את עדכון מערכת ההפעלה האחרון שלה, iOS 8.0.1, לאחר שהתגלו בו תקלות חמורות. בין השאר, העדכון ניטרל את החיבור הסלולרי לחלק מהמשתמשים לאחר העדכון. תקלה אחרת נרשמה במערכת הסיסמאות של קורא טביעות האצבע, TouchID.

 

החברה שחררה את העדכון מוקדם יותר השבוע, שנועדו בין השאר לתקן את התקלות במערכת ההפעלה iOS 8 שהושקה לפני כשבוע, לקראת השקת האייפון 6. חלק מהתקלות שהתגלו ב-iOS 8 כללו כגון צריכת אנרגיה מוגזמת, חוסר יציבות, האטת חיבור הויי-פיי, העדר תמיכה באפליקציות מקלדות וירטואליות חלופיות, ונטרול אפליקציית HealthKit שלא הייתה ניתנת להורדה יותר מחנות האפסטור. העדכון החדש נועד לפתור רק חלק מהבעיות הרבות.

 

בעקבות התקלות בגרסת 8.0.1, מוקדם יותר היום (ד') מאות משתמשים דיווחו על תקלות, בעיקר בדף הטוויטר של החברה. כתוצאה מכך, לא מעט מומחים ועיתונאים המליצו למשתמשים שלא לעדכן כרגע את מערכת ההפעלה. כמה שעות לאחר מכן, אפל הסירה את העדכון. דובר החברה מסר כי אפל בודקת כרגע את הנושא. החברה ממליצה למשתמשים שהורידו את העדכון וסובלים מהבעיה לשנמך את הגרסה שלהם בחזרה ל-iOS 8.

  

כ-40% מהמשתמשים שדרגו כבר ל-iOS 8, אבל קצב השדרוגים נחשב לאיטי יחסית לקצב האימוץ של iOS 7 כאשר היא הושקה לפני כשנה. משתמשים רבים גם התלוננו על גודל קובץ העדכון - שהגיע ל-6 גיגה-בייט - וזמני העדכון הארוכים במיוחד.

 

הגולשים דיווח על תקלות ב-IOS 8.0.1 הגולשים דיווח על תקלות ב-IOS 8.0.1

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x