$
אפליקציות

אינסטגרם מזנקת: הגיעה ל-200 מיליון משתמשים

רכישת הענק של פייסבוק לא פגעה באפליקציה הפופולרית, להיפך: החברה מדווחת כעת כי מאז הרכישה, מספר המשתמשים באפליקציית שיתוף התמונות צמח ב-570%

הראל עילם 16:3926.03.14

לאינסטגרם יש כעת יותר מ-200 מיליון משתמשים פעילים המבקרים באתר פעם בחודש, ומשתפים בכל יום 60 מיליון תמונות. כך הודיע היום (ד') אפליקציית שיתוף התמונות הפופולרית. בנוסף לכך, מאז השקת האפליקציה ב-2010, שותפו דרכה כ-20 מיליארד תמונות.

 

אינסטגרם נרכשה באפריל 2012 על ידי פייסבוק תמורת מיליארד דולר. בפועל, זאת הייתה רק הקדמה לשורה של רכישות ענק, כולל רכישת אפליקציית ההודעת המיידיות וואטסאפ תמורת 19 מיליארד דולר ורכישת חברת המציאות המדומה אוקולוס הלילה תמורת 2.2 מיליארד דולר. למרות הדאגות של משתמשי אינסטגרם מיד לאחר הרכישה, שחשבו שהדבר יפגע בקהילת חובבי הצילום הסגורה שפיתחו, מאז רק נוספו לה 170 מיליון משתמשים חדשים, מתוכם 50 מיליון בששת החודשים האחרונים.

 

20 מיליארד תמונות באינטסגרם מאז ההשקה 20 מיליארד תמונות באינטסגרם מאז ההשקה צילום מסך: אינסטגרם

 

במקביל, מנכ"ל פייסבוק מארק צוקרברג הכריז כי הרשת החברתית עצמה וחברת האם עקפה את סך מיליון המשתמשים הפעילים המבקרים פעם בחודש באתר דרך המכשירים הניידים. נכון לנתוני הרבעון הרביעי של 2013, 53% מהכנסות החברה מפרסום מגיעות מגולשי סלולר.

 

"מתיעוד אהבה לג'אז ועד למחאות בקייב, אנחנו כל הזמן מופתעים ומתרשמים מהרגעים שאתם חולקים", כתב דובר של אינסטגרם בפוסט בבלוג. מאז הרכישה, אינסטגרם הוסיפה גם תמיכה לווינדוס פון, שיפרה את ביצועי האפליקציה, השיקה את אינסטגרם דירקט – המאפשר שיתוף פרטי של תמונות – וצ'ט פנימי, וכן אפשרה לחלוק סרטונים של עד 15 שניות.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x