שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

השופט דורש לשון נקייה

שופט ביהמ"ש המחוזי בת"א שאול שוחט מסרב לדון בערעור עד שעורך הדין יתנצל על סגנונו המשתלח

יצחק דנון 09:0712.03.13

המחוזי בתל אביב סירב לדון בערעור שהוגש לו והתאפיין בסגנון בלתי ראוי. שופט בית המשפט המחוזי בתל אביב שאול שוחט הורה לעו"ד איתמר טורס להגיש כתב ערעור מתוקן ולהקפיד על לשון נקייה, ראויה ועניינית, ואף להוסיף התנצלות בפני שופט בית המשפט לענייני משפחה ברמת גן, נתן נחמני, על הלשון המשתלחת, הבוטה הפוגענית ומשולחת הרסן בה נקט במסגרת כתב ערעור על פסק דינו של השופט נחמני.

 

שאול שוחט, שופט בית המשפט המחוזי בתל אביב שאול שוחט, שופט בית המשפט המחוזי בתל אביב צילום: אתר בתי המשפט

 

השופט שוחט אף החליט לבטל את ישיבת קדם הערעור שנקבעה ליום רביעי השבוע, וקבע כי כל עוד לא ינהג עו"ד טורס בהתאם להנחיותיו, לא ייקבע הערעור שהגיש בשם מרשו לישיבת קדם ערעור או לשמיעה. בערעור על פסק דינו של השופט

נחמני נכתב בין היתר כי "בשעה טובה ומוצלחת ולאחר שנה וחצי תמימות מאז הגשת סיכומי המשיבה ניתן פסק דינו", ועוד נכתב כי "מדובר בפס"ד רצוף שגיאות רבות היורדו לשורשו של עניין והמצביעות על חוסר בקיאות בסיסית בתיק". עו"ד טורס אף כתב ש"פסה"ד לוקה בחסר בניתוח הראיות וככל הנראה ניתן בחופזה וללא בחינה ראויה של הראיות והטיעונים המשפטיים. פסק דין מעין זה אסור לו לעמוד על תילו ולו דקה אחת".

 

עוד נכתב בערעור כי "עד היום שותת לבו של המערער דם בעקבות אמירתו המקוממת של בית המשפט, אמירה שאין לה כל שחר". וש"הסבריו של בית המשפט מבולבלים ומקשים על הבנת הרציונל המוטעה שהנחה אותו, ולא ברורה קביעתו המקוממת והדי מחפירה של ביהמ"ש...".

 

עו"ד טורס מבקש בשם מרשו לחייב את אשת מרשו במזונות שני ילדיהם המשותפים וכן בהגדלת שיעור המזונות למרשו מ־1,000 שקל ל־2,000 שקל, ובנוסף להורות על מכירת דירתם בבני ברק ועל חלוקת התמורה בינהם.

יצחק דנון

בטל שלח
    לכל התגובות
    x