שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
משפט

נחשף בכלכליסט

עכשיו זה רשמי: משרדי עורכי הדין מיתר וקנטור מתמזגים

המיזוג המתוכנן נחשף ב"כלכליסט" בתחילת החודש; לפי ההודעה הרשמית שפורסמה, המשרד הממוזג יכלול 200 עורכי דין וימוקם במשרדי משרד מיתר

ענת רואה 12:0527.01.13

מגה המיזוג יוצא לדרך: משרדי עורכי הדין מיתר, ליקוורניק, גבע & לשם ברנדויין ושות' המעסיק כ- 160 עורכי דין וקנטור אלחנני טל ושות' הכולל 43 עורכי דין הודיעו לפני זמן קצר על מיזוג בניהם. המיזוג המתוכנן נחשף ב"כלכליסט" ב-1 בינואר.

 

לפי הודעה משותפת שפרסמו שני המשרדים, המשרד הממוזג יפעל תחת השם "מיתר, ליקוורניק, גבע, לשם, טל ושות'", כשלמעשה רק השותפה הבכירה במשרד קנטור אלחנני טל, עו"ד דליה טל, תזכה להופיע בשם של הפירמה הממוזגת. השותף המייסד הנוסף במשרד, עו"ד ירון אלחנני, לא יכלל בשם של הפירמה הממוזגת.

 

לפי הודעת המשרד הממוזג, משרדיו ימוקמו בבית עורק ברמת גן, שם ממוקם כיום משרד מיתר. בהודעה נכתב כי המיזוג בין שני המשרדים יחזק את פעילות הפירמה הממוזגת בתחום הבנקאות והנדל"ן.

מגה מיזוג: עורכי הדין מיה ליקוורניק (מימין) ודליה טל מגה מיזוג: עורכי הדין מיה ליקוורניק (מימין) ודליה טל צילום: אוראל כהן, עמית שעל

 

עו"ד דני גבע, שותף בכיר במיתר כתב בהודעה: "אנו שמחים על צירופו של משרד קנטור אלחנני טל אל משרד מיתר ומיזוג

הפעילות של המשרדים. אנו צופים כי המשרד הממוזג יחזק את הדומיננטיות שלנו בשוק הישראלי ויענה על כל הציפיות ואף מעבר להן, עת יקנה ללקוחותיו מענה מקצועי כולל לכל הסוגיות המשפטיות להם יזדקקו."

 

בשמה של עו"ד דליה טל נכתב בהודעה: "מגמת המיזוגים ויצירת 'משרדי על' צוברת תאוצה ולפיכך חשבנו שגם משרד קנטור, אלחנני טל ושות' ראוי שיהיה חלק ממגמה זאת. משרד מיתר נמצא על ידינו כבחירה הטובה ביותר ובעלת פוטנציאל סינרגיה גבוה ואני שמחה שהם בחרו בנו כשותפים החדשים. בשם שותפי ובשמי, אני שמחה על הצלחת המהלך ומצפה בכיליון עיניים ליציאה לדרך המשותפת".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x