שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
אקדמיה

אורי רשטיק נבחר ליו"ר התאחדות הסטודנטים

רשטיק שימש עד לאחרונה כיו"ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטת ת"א וסיו"ר התאחדות הסטודנטים. בשבועות האחרונים מילא את מקומו של איציק שמולי שפרש.

חן פונדק 20:2526.11.12

נשיאות התאחדות הסטודנטים בחרה באורי רשטיק ליו"ר התאחדות הסטודנטים שבשבועות האחרונים מילא את מקומו של איציק שמולי.

 

רשטיק, 29, סטודנט לתואר שני באוניברסיטת ת"א שימש עד לאחרונה כיו"ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטת ת"א וסיו"ר התאחדות הסטודנטים. עתה נותר להתאחדות לבחור סיו"ר שיגיע כל הנראה מנציגי אחת המכללות.

 

אחד הנושאים המרכזיים העומדים על הפרק עבור התאחדות הסטודנטים הוא המשך המאבק לשוויון בנטל אליו הצטרף שמולי. בנוסף ההתאחדות יחד עם מרכז הרפורמי לדת ומדינה, נאמני תורה ועבודה, אומ"ץ, חדו"ש וישראל חופשית עתרה לבג"ץ נגד הסכם של המדינה להמשיך לשלם הבטחת הכנסה לאברכים.

 

איציק שמולי יו"ר התאחדות הסטודנטים שפרש איציק שמולי יו"ר התאחדות הסטודנטים שפרש צילום: מיקי אלון

 

רק לפני חמישה חודשים נבחר איציק שמולי מחדש ליו"ר התאחדות הסטודנטים שבועיים לאחר התפטרותו של סיו"ר דאז,

עופרי רביב. שלושה חודשים לאחר בחירתו מחדש הודיע שמולי על פרישה לטובת הליכה לחיים הפוליטיים והצטרפות למפלגת העבודה. יו"ר התאחדות נוסף הצטרף לחיים הפוליטים, בועז טופורובסקי למפלגת יש עתיד הממשיך לכהן כיו"ר דירקטוריון איסתא.


אתמול היו חילופי תפקידים גם בקצה השני של האקדמיה: פרופ' ‏מנחם בן ששון נשיא האוניברסיטה העברית התמנה ליו"ר ועד ראשי האוניברסיטאות במקמה של פרופסור רבקה כרמי נשיאת בן גוריון המסיימת את תפקידה לאחר שנתיים כיו"ר.

 

 

כלכליסט באייפד - חוויה אינטראקטיבית שעוד לא נראתה בישראל

בטל שלח
    לכל התגובות
    x