$
משפט

אתי דודאי לשופט: אל תהיה מושפע מתוכנית טלוויזיה

גיבורת "מעושרות" ביקשה להחליף את מנהל העזבון, עו"ד ארז חבר, משום שהוא לטענתה פועל נגדה. הבן גיא דודאי העיד כי אינו יודע על המשכונות והעיקולים שיש על חברת אמ.אס.טי שהיתה בבעלות אביו

מארק שון 17:3507.05.12

"אני רוצה לבקש מבית המשפט שלא ישפוט אותי ויהיה מושפע מתוכנית הטלוויזיה שבה השתתפתי. הבית שלי, שהוא עיצוב שלי, יצירת אמנות שלי, זה לא אומר שאני מוכנה להמשיך ולחשוף טפחיים אחרי שחשפתי טפח". כך אמרה היום (ב') מי שהשתתפה בתוכנית "מעושרות" אתי דודאי לשופט איתן אורנשטיין

במסגרת דיון שהתקיים בבית המשפט המחוזי בתל אביב.

 

התיק המדובר הוא כינוס נכסים על נכסי בעלה לשעבר של דודאי, דוד דודאי, שנפטר על דוכן העדים במסגרת אותו הליך ממש שנפתח במקור בשל חוב של 78 מיליון שקל לרשויות המס. בחודש שעבר מונה לדודאי כונס נכסים בשל הסכם ממון שהיה בין השניים, לפיו היא היתה זכאית למחצית מרכושו של בעלה.

 

"עורך הדין ארז חבר, שנראה לי שהוא נגדי למרות שהוא אמון על נכסיי ואמון לדאוג לי ולנושים, הולך ומבטל ערעור שבא לתקן חוב שלא קיים, ושאנו אמורים לטפל בו, כי הוא לא טופל כמו שצריך", המשיכה דודאי, "הדברים נפלו בצורה לא הוגנת בין הכסאות, היה עורך דין ולא היה עורך דין. צריך לשבת ולעשות סדר בדברים. אני לא יכולה לשתף פעולה עם עו"ד חבר. אני מבקשת להחליף את מנהל העזבון".

 

השופט אורנשטיין קבע בסיום הדיון כי דודאי ושני ילדיה, גיא ודנה, ייחקרו במשרדי כונס הנכסים הרשמי בשבועיים הקרובים.

 

גיא דודאי (21) העיד היום במסגרת הדיון ונשאל על מניות שהעביר אליו אביו בחברה בשם אמ.אס.טי. "המניות הועברו אלי בגלל שמבחינה משפטית הוריי היו גרושים ולא ניתן היה להעביר אותם לאמי לפי התקנון של החברה, אלא היה אפשר להעביר אותן לאחותי ולי. אחותי ויתרה על חלקה ולכן המניות עברו אלי", השיב דודאי הבן. הוא נשאל אם הוא מודע למשכונות ולעיקולים שיש על החברה ותביעה שהחברה הגישה נגד אביו, והשיב בשלילה. "האם אתה יודע שהחברה טענה שאביך הבריח את המניות אליך?", נשאל, והשיב שאינו יודע.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x