$
נדל"ן

בלעדי ל"כלכליסט": רמי לוי ירחיב את מרכז הקניות מול 7 בבאר שבע

לוי ושותפיו לפרויקט - משפחת שמשון - רכשו קרקע נוספת בסמוך למתחם ויקימו עליה כ-5,000 מ"ר נוספים בהשקעה של 40 מיליון שקל

דותן לוי 13:4017.11.11

רמי לוי והאחים קובי ונפתלי שמשון רכשו קרקע המיועדת להרחבתו של מתחם הקניות מול 7 בבאר שבע בתמורה ל־6 מיליון שקל, כך נודע ל"כלכליסט". מדובר בקרקע המשתרעת על 5.35 דונם והממוקמת בצמוד למרכז הקניות שבבעלותם, הנבנה בימים אלה.

  

הקרקע נרכשה במכרז של מינהל מקרקעי
ישראל שנסגר בתחילת החודש, ובו התמודדו בסך הכל חמש קבוצות. קניון מול 7, שבנייתו נחשפה לראשונה ב"כלכליסט", ושממוקם בסמוך לשכונת נווה נוי ופארק נחל באר שבע, צפוי להיפתח עד לחודש מרץ 2012. הקניון שמשתרע על 23 דונם, יכלול 12,500 מ"ר בנוי של מרכז קניות ובילוי בהשקעה של כ־80 מיליון שקל. העוגן המרכזי במתחם, שנבנה בסגנון מרכז מסחרי פתוח, הוא סופרמרקט מרשת רמי לוי בשטח 4,000 מ"ר. את הקניון תכנן משרד האדריכלים מרש אדריכלים, ודמי השכירות בו עתידים לעמוד על 100–140 שקל למ"ר.

  

בתוך כך, היזמים לא מתכוונים לנצל את כל זכויות הבנייה בתב"ע (כ־15 אלף מ"ר), ויסתפקו בכ־5,000 מ"ר בלבד בהשקעה מוערכת של כ־40 מיליון שקל. שטחי המסחר החדשים יהיו מחוברים למרכז הקיים ויכללו בתי קפה, אטרקציות שיותאמו גם לפארק נחל באר שבע הסמוך וחנויות אמנות. נוסף על כך, מתוכנן במקום חניון עילי בקומה השנייה.

 

"החלטנו להרחיב את המתחם בגלל המיקום האסטרטגי שלו", סיפר נפתלי שמשון, המשמש גם כמנכ"ל קבוצת מול 7. "הקרקע נמצאת על פארק וממוקמת ליד צירי תנועה מרכזיים שהופכים אותה להשקעה כדאית".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x