$
דיבידנדים

דיבידנדים: החברים של רוני פוקס לוחצים על הגיאורגים

וגם: מה עשה יובל שטייניץ בגן החיות התנ"כי, כיצד יפתיע חגי שלום את עובדי טיב טעם, ולמה אלי פפושדו נפגש עם ראש עיריית חיפה יונה יהב

רון גרנות 09:2205.01.11

למרות שמשפטו של איש העסקים רוני פוקס, שאמור להישפט בגיאורגיה על מתן שוחד, נדחה ליום שלישי הבא, חבריו בישראל המשיכו לפעול במרץ למען שחרורו, ופירסמו מודעות ענק בעיתונים הפונות לנשיא גיאורגיה ולאנשי שגרירות גיאורגיה בישראל. ל"כלכליסט" נודע כי מי שעומד מאחורי הקמפיין, המנוהל בעזרת יועץ התקשורת מוטי שרף, הם שלושה חברים טובים של פוקס עוד מתקופת הילדות המשותפת בחיפה: בעל השליטה בזכיינית ערוץ 2 רשת אודי אנג'ל, מנכ"ל רשת לשעבר יוחנן צנגן וקונסול ישראל בניו יורק לשעבר אלון פנקס.

 

עד כה הוציאו השלושה כחצי מיליון שקל על המודעות בעיתונים, והם מתכננים להקצות כ־ 600 אלף שקל נוספים לטובת פרסומים מחוץ לגבולות ישראל, ב"וושינגטון פוסט" ובעיתונות המקומית בגיאורגיה. מטרת המודעות, שבהן מאשימים החברים את ממשלת גיאורגיה בחטיפה ובמאסר לא חוקי של פוקס, היא להרתיע אנשי עסקים ישראלים מלפעול בגיאורגיה ולהביא לכך שהשלטונות הגיאורגים יתנהלו "בצורה זהירה יותר ועל פי החוקים בעניינו של רוני".

 

קוף אחרי שטייניץ

 

אפילו הפילים בגן החיות הזדקפו אתמול בבוקר נוכח ביקורו החגיגי של שר האוצר יובל שטייניץ, שגילה רוח שטות והשתובב בין הכלובים בגן החיות התנכ"י בירושלים. חברי לשכת שר האוצר קיבלו הדרכה ממנהל הגן שי דורון, ובין האכלת הקופים, התוכים והפילים נתקלו אנשי הלשכה גם באריה ובלביאה מתנים אהבים. הסיור מומן באמצעות כספי הזכייה של לשכת השר בתחרות לחיסכון באנרגיה שהתקיימה לאחרונה בין האגפים השונים באוצר. הפרס הלא עגול עמד על 1,462 שקל. שטייניץ מסכם את החוויה הפרועה: "במהלך שלוש שעות רצופות לא ראינו אף אחד מתלונן או שובת - וגם זה חידוש מרענן בימים אלו".

     

שטייניץ בוחן את תקציב הפילים מקרוב שטייניץ בוחן את תקציב הפילים מקרוב

 

שיעור תיאטרון

 

הקהילה העסקית הצטופפה שלשום בפואיה של תיאטרון הבימה, לכבוד חזרתו של ספי ריבלין לבמה לאחר ארבע שנים שבהן נאבק במחלת הסרטן. לפרמיירה של ההצגה "הגיבורים" באו בין היתר: השופטים בדימוס תאדור אור ומאיר שמגר, גיורא אקרשטיין, אמנון זכרוני, אלי זוהר, סמי סגול, אייבי נאמן ומנכ"לית לוריאל נאוה רביד.

 

תדמור ושות' עושים Like

 

אחרי שאתמול דיווחנו על הטאבלטים שקיבלו בכירי משרד הפרסום מקאן אריקסון, הגיע זמנם של עורכי הדין: מתברר שבמשרד עורכי הדין תדמור ושות' חילקו לאחרונה לכל עורכי הדין אייפדים, פרט לאייפונים ולבלקברי שהם כבר נושאים. התירוץ: הקלת ההתחברות למסמכים במשרד וחיבור מתמיד מהבית, מהרכבת או מבית הקפה.

 

הבורסה בעלייה

 

סטנלי פישר, יעקב נאמן, עמוס שפירא, איל גבאי, רוני חזקיהו, רם כספי ואבי הוכמן השתתפו שלשום באירוע השנתי של פורום CFO שהתקיים שלשום בתל אביב. הבורסה לניירות ערך זכתה במהלך האירוע באות הוקרה עבור "תפקודה המוצלח בעתות משבר ושגרה, ותרומתה לכלל בעלי העניין בה".

  

מימין: סטנלי פישר' נגה קינן ויעקב נאמן בפורום CFO מימין: סטנלי פישר' נגה קינן ויעקב נאמן בפורום CFO

 

חגי שלום מפתיע

 

ביום ראשון הבא יפשטו עובדי טיב טעם את מדי העבודה ויתייצבו בלבוש פורמלי בהאנגר 11 בתל אביב לטובת אירוע העובדים השנתי. הבעלים והמנכ"ל חגי שלום מכין הפתעות עבור האורחים, אבל סירב אתמול להסגיר במה מדובר.

 

מהסיטי של לונדון ליפה נוף בחיפה

 

אלי פפושדו נפגש שלשום עם ראש עיריית חיפה יונה יהב כדי לבחון את האפשרות להקים מיזם נדל"ן ברחוב יפה נוף בחיפה. השניים בחנו כמה אתרים בעיר ובדקו מקרוב את האפשרות להקים במקום בית מלון שישלב גם מגורים. פפו הביע את התפעלותו בעיקר מהנמל ומהשינוי העיצובי שחיפה עברה בשנים האחרונות.

 

חוגגים הצלחות ביפו

 

מנכ"ל מכון היצוא אבי חפץ כינס שלשום את חברי ועידת הנשיאות של הכנס לביטחון המולדת במוזיאון אילנה גור ביפו, כדי להודות להם על תרומתם להצלחתו. השיקו כוסות: מנכ"ל נייס סקיוריטי ישראל לבנת, תא"ל במיל' דני ארדיטי, מנכ"ל התעשייה הקיבוצית עמוס רבין, מנכ"ל רבינטקס אהוד גנני וסגן ראש התעשיות הביטחוניות במכון היצוא מנה בכרך.

 

מבחן פופולריות:  הוזמנתם לטקס נבחרי השנה בביטוח?

 

האירוע: ועידת "עדיף" העשירית תארח את טקס נבחרי השנה של תעשיית הביטוח, הפנסיה והפיננסים. במהלך הוועידה יתקיים גם טקס הוקרה לצביקה שואן, מייסד שחם סוכנות לביטוח.

 

הפרטים: שני־שלישי, 11–10 בינואר, 9:00, לאונרדו סיטי טאואר, רמת גן.

 

המשתתפים: שר האוצר יובל שטייניץ, מנכ"ל הפניקס אייל לפידות, מנכ"ל כלל ביטוח שי טלמון, מנכ"ל מנורה מבטחים מוטי רוזן ומנכ"ל מגדל יונל כהן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x