$
הייטק והון סיכון

אחרי 12 שנה: יו"ר נס טכנולוגיות אהרון פוגל פורש מתפקידו

בהודעה על פרישתו אמר פוגל שבכוונתו לפנות לעיסוקים חדשים. שכי גרליץ, נשיא ומנכ"ל נס טכנולוגיות: "לאהרון היתה תרומה מכרעת ביצירתה של נס ובהובלתה מרעיון למעמדה הנוכחי"

מאיר אורבך 16:3507.09.10
אהרון פוגל הודיע היום על כוונתו לפרוש מתפקיד יו"ר נס טכנולוגיות לאחר 12 שנים בתפקיד. פרישתו של פוגל תיכנס לתוקפה בתחילת 2011. דירקטוריון החברה ימנה מחליף לפוגל בחודשים הקרובים. פוגל ימשיך בתפקידו כיו"ר חברת מגדל. בהודעה על פרישתו אמר פוגל כי בכוונתו לפנות כעת לעיסוקים חדשים.

 

הרבעון האחרון לא האיר פנים לחברה. למרות עלייה של 10% בהכנסות החברה, שהסתכמו ב-139.7 מיליון דולר, הרווח הנקי ירד ב-60% בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד, והסתכם ב-900 אלף דולר. 

 

שכי גרליץ, נשיא ומנכ"ל נס טכנולוגיות, הביע צער על החלטתו של פוגל. "לאהרון היתה תרומה מכרעת ביצירתה של נס ובהובלתה מרעיון למעמדה הנוכחי, של חברת שירותי תוכנה גלובלית המעסיקה אלפי עובדים ברחבי העולם", אמר, "אהרון הוא מנהיג, איש חזון וגם חבר טוב, והוא יחסר לכולנו. בשמי ובשם כל עובדי החברה אני מודה לאהרון על הפיכת החזון למציאות ועל תרומתו החשובה להישגיה של נס במהלך שנות כהונתו כיו"ר דירקטוריון החברה".

 

מוריס וולפסון, ממייסדי החברה ודירקטור בה הוסיף: "אהרון היה שותף נאמן משלב הרעיון של נס ועד היום. אני מכבד את החלטתו ומביע את תודתי והערכתי העצומה לפועלו". 
בטל שלח
    לכל התגובות
    x