$
נדל

בתוך שבועיים מכרה שיכון ובינוי 48 מגרשים בישוב צור הדסה

מדובר על חלקו הראשון של מתחם הכולל 72 מגרשים לבנייה עצמית. סמנכ"ל השיווק של שיכון ובינוי נדל"ן: "אני מאמינה כי יתר המגרשים ימכרו עד סוף רבעון ראשון של 2010"

שי פאוזנר 13:1214.02.10

חברת שיכון ובינוי נדל"ן מכרה בתוך 15 ימים 48 מגרשים ביישוב צור הדסה, הסמוך לירושלים. מדובר על חלקו הראשון של מתחם הכולל 72 מגרשים.

 

שיכון ובינוי נדל"ן הוציאה לשיווק בתחילת חודש ינואר את המגרשים במתחם. מדובר במגרשים לבנייה עצמית. כל מגרש משתרע על שטח שנע בין 240 מ"ר ל-300 מ"ר. מחיר המגרשים החל ב-600 אלף שקל וזכויות הבנייה לכל מגרש עומדות על 190 מ"ר ברוטו.

 

בתוך כך, מערכת הביטחון מתכוונת לחדש בקרוב את העבודות להקמת גדר ההפרדה מדרום לירושלים, באזור שבין הר גילה והכפר הפלסטיני וולג'ה. בהמשך, יבוצעו עבודות מערבה לכיוון הכפר בתיר והכפר ואדי פוכין הסמוך לצור הדסה.

 

דורית סדן, סמנכ"ל השיווק של שיכון ובינוי נדל"ן מסרה, "הנהירה לאזור והמכירה המהירה מלמדת אותנו כי הציבור בישראל מחפש אחר מגורים בצמודי קרקע עם נוף ואיכות חיים . אני מאמינה כי יתר המגרשים ימכרו עד סוף רבעון ראשון של 2010". שיכון ובינוי נדל"ן הינה זרוע הייזום בקבוצת שיכון ובינוי הפועלת בישראל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x