$
משפט

איתן ארז: אלי רייפמן פוטר מאמבלייז

לדברי המנהל המיוחד, השעייתו של רייפמן מהווה פיטורים בפועל מהחברה. ארז דורש לקבל לידיו את כל הפיצויים והזכויות הסוציאליות המגיעות לרייפמן

מארק שון 14:3419.01.10

מיד עם כניסתו הראשונה של אלי רייפמן לכלא בסוף ספטמבר, הודיעה חברת אמבלייז לבורסה בלונדון כי הדירקטוריון החליט להשעות את רייפמן מכל תפקידיו בחברה עד הודעה חודשה. בבקשה שהוגשה היום (ג') על ידי המנהל המיוחד, עו"ד איתן ארז, נכתב כי רייפמן למעשה פוטר ממקום עבודתו, והוא דורש לקבל לידיו את כל הזכויות הסוצילאיות המגיעות לרייפמן דוגמת פיצויי פיטורין, דמי הבראה ודמי חופשה.

 

עו"ד ארז דורש מבית המשפט המחוזי בתל-אביב להורות לחברת אמבלייז לספק לו מידע אודות כל מסלולי החסכון של רייפמן אשר נצברו במסגרת עבודתו בחברה מאז שנת 1994. נכון להיום ישנם שני עיקולים רשומים על פיצויי הפיטורין של רייפמן, כך על פי הבקשה, העיקרית שבהם הוטלה על ידי צבי ויליגר על סכום של כ-39 מיליון שקל.

 

בבקשה נכתב כי חברת אמבלייז מובייל הודיעה כי רייפמן אינו ממלא את תפקידו כראוי וכי משך זמן רב הוא מפר את הסכם ההעסקה עמו. נוכח היעדרויותיו הרבות וחוסר זמינותו, החברה החליטה להוציא את רייפמן לחופשה ללא תשלום. בשלב זה רייפמן לא התפטר ולא פוטר ואין לו זכות לתשלומים מעבר למשכורת האחרונה.

 

למרות זאת, טוען ארז, אמבלייז אינה יכולה לכפות על רייפמן יציאה לחל"ת, והמהלכים שהחברה ביצעה מובילים למסקנה שרייפמן פוטר ממקום עבודתו.

 

מעורכי דינו של רייפמן טרם נמסרה תגובה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x