• תפריט
נדל"ן

בסר תקים מגדל שלישי בפארק צמרת - 129 דירות ב-29 קומות

תרכוש את המגרש מחברת חבס תמורת 137 מיליון שקל; לפי אומדנים של בסר, מחיר הדירות במגדל יעמוד על 3,600-3,800 דולר למ"ר; דירות מיד שנייה במגדל מנהטן שהוקם גם הוא על ידי בסר נמכרות בכ-5,800 דולר למ"ר

דותן לוי 19:4516.01.10

קבוצת בסרשבשליטת נחשון קיויתי תהפוך בקרוב לקבוצה המובילה בפארק צמרת שבתל אביב, עם שלושה מגדלי מגורים. בסר קיבלה מחברת חבסאופציה לשלושה חודשים לרכישת מגרש בן 7 דונמים בפארק צמרת, עליו היא מתכננת להקים מגדל בן 29 קומות - שיהיה תאום למגדל הצמוד אותו היא מקימה במגרש סמוך.

 

מחיר הרכישה של המגרש יעמוד על 137 מיליון שקל. במגדל מתוכננות כ-129 דירות. המחיר משקף עלות קרקע ליחידה של 1.06 מיליון שקל ליחידה.

 

בסוף נובמבר מימשה קבוצת רכישה שארגנה בסר אופציה שניתנה לה לרכישת מגרש בן 7 דונם בפארק צמרת מידי חבס. המגרש, המיועד להקמת מגדל בן 122 יחידות דיור, נרכש בתמורה ל-127 מיליון שקל.  

 

על פי אומדנים של בסר, מחיר הדירות במגדל יעמוד על 3,600-3,800 דולר למ"ר - מחיר הנחשב לאטרקטיבי במתחם. לשם השוואה, דירות מיד שנייה במגדל מנהטן שהוקם גם הוא על ידי בסר נמכרות בכ-5,800 דולר למ"ר.

 

לדברי קיויתי, את שני המגדלים התאומים יתכנן האדריכל משה צור. עוד אמר כי ההפרש במחיר נובע ממיקום המגרש האטרקטיבי בין מגדלי YOO למגדל ONE, כאשר כל החזית המזרחית פתוחה ללא הסתרות נוף.

 

"אני מרגיש כי השכונה מבוקשת מאוד. אנחנו רואים תנועה של קונים ומתעניינים גם במנהטן וגם במגדל החדש שנקים בצמוד. כמה מהרוכשים הפוטנציאלים הם כאלה שלא נותר להם מקום בקבוצה הקודמת שארגנו". 

 

לדברי הרצל חבס, בעל השליטה בחברת חבס, "החלטנו למכור את הקרקע כשראינו שקיים ביקוש גבוה לדירות במחירים של 4,000 דולר למ"ר. אלה המחירים שמציעות קבוצות הרכישה ולכן העדפנו למכור. הגענו למסקנה שלא נוכל לשנות את הטעמים של הציבור ואנחנו בוחנים כעת עסקאות אחרות בהן נוכל לבנות דירות יוקרה במחירים גבוהים יותר".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x