$
נדל"ן

מגדל בן 23 קומות במקום קולנוע רמה ברמת גן

חברת מגדלים בבעלות קרן בן דויד וחני הורביץ חתמה על הסכם אופציה לרכישת בית הקולנוע תמורת כ-70 מיליון שקל

אורי חודי 17:5913.01.10

קולנוע רמה ברמת גן עתיד להפוך למגדל מגורים. חברת מגדלים הנמצאת בבעלות קרן בן דויד וחני הורביץ חתמו אתמול על הסכם אופציה לרכישת בית הקולנוע תמורת כ-70 מיליון שקל. מבנה הקולנוע שהוכרז כפרויקט לשימור על ידי עיריית רמת גן נמצא בבעלותו של ניסים סגרון שותפו לשעבר של בועז

יונה, הבעלים של חברת חפציבה.

 

הסכם האופציה נחתם לתקופה של ארבעה חודשים וחברת מגדלים מגבשת בימים אלו קבוצת רכישה לבניית פרויקט מגורים במקום. במסגרת תוכנית השימור של עיריית רמת גן, יצטרכו בעלי הקרקע לשמר את הקיר המקורי של קולנוע רמה המתנשא לגובה של 16 מטר.

 

על פי התוכנית עתיד להיבנות במקום מגדל בן 23 קומות בו תשולב חזית הקולנוע המיועדת לשימור כפטיו שממנו תתאפשר יציאה לבריכת שחיה ולובי. עוד במסגרת הפרויקט מתוכנן להיבנות ספא בשטח של כ-200 מ"ר ו-96 דירות בנות 3 עד 5 חדרים, דירות דופלקס ופנטהאוזים. את הפרויקט תכננן האדריכל מוטי כסיף ממשרד בראלי -לויצקי- כסיף. את המוכר בעסקה ייצג עו"ד צבי שוב.

 

בן דויד מנכ"לית משותפת במגדלים, העוסקת בגיבוש וליווי של קבוצות רכישה, מסרה: "הרבה גורמים התמודדו על הקרקע ולא הגיעו לחתימה, מדובר בעסקה מורכבת. יזמנו שינוי של התכנון המקורי ויצרנו גם דירות קטנות על מנת להתאים את התמהיל גם לזוגות צעירים".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x