שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
סביבה

מנכ"לית אדם טבע ודין, ציפי איסר-איציק, עוזבת אחרי 6 שנים

היא מתכננת לעבור למגזר הפרטי. איסר-איציק: "פעילותה של אט"ד הביאה לכך שהמגזר התעשייתי והעסקי מחויב בהשקעה בפעילות סביבתית המונעת נזקים סביבתיים"

רויטל חובל 18:4512.01.10

מנכ"לית אדם טבע ודין בשש השנים האחרונות, עו"ד ציפי איסר-איציק, הודיעה היום (ג') על פרישתה. איסר-איציק צפויה להמשיך לשמש בתפקידה עד למינוי מנכ"ל חדש. היא מתכננת לעבור למגזר הפרטי.

 

איסר-איציק התחילה את דרכה באדם טבע ודין לפני כ-10 שנים ושימשה, בין היתר, כאחראית

על המחלקה המשפטית של העמותה. בתפקיד זה הובילה את תחום איכות האוויר ובכלל זה את ניסוחה של הצעת חוק אוויר נקי, את ההליכים המשפטיים כנגד זיהום האוויר ברמת חובב, ואת ההליכים המשפטיים נגד הקמת תחנת הכוח הפחמית באשקלון.

 

לאחר מכן קודמה לתפקיד סמנכ"ל ולפני כשש שנים מונתה למנכ"ל. במהלך כהונתה, גדל צוות העמותה והוא עומד כיום על 35 איש הכולל אנשי מקצוע בתחום המדע, והתכנון ועורכי דין ומשפטנים, התקציב השנתי של העמותה גדל לכ-6 מיליון שקל היקף הפעילות המשפטית הוכפל ומספר חברי העמותה גדל לכ-4,500.

 

איסר-איציק אמרה היום כי היא גאה על ההישגים הרבים שאדם טבע ודין זקפה לזכותה. "פעילותה של אדם טבע ודין הביאה לכך שהמגזר התעשייתי והעסקי כיום מחויב בהשקעה בפעילות סביבתית המונעת נזקים סביבתיים. העמותה מייצגת נאמנה את האינטרס הציבורי בהגנת הסביבה מול אינטרסים וכוחות איתנים שניצבו מולה ויתרה מכך, פעילותה של העמותה נעשית בסטנדארטיים מקצועיים וציבוריים מהגבוהים ביותר הקיימים בארץ והעלתה את העיסוק בנושא לסדר עדיפות לאומי", אמרה איסר- איציק.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x