שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

החלה הקמת "נחלת יהודה החדשה" בצפון ראשון לציון

פרשקובסקי היא החברה הראשונה משש חברות נדל"ן שקיבלה אישורים והחלה השבוע לבנות פרויקט של 127 דירות. המחירים - בין 1.4 מיליון שקל ל-2.8 מיליון שקל

שי פאוזנר 14:4824.06.09

חברת פרשקובסקי השקעות ובנין תהיה חברת הבנייה הראשונה שתקים פרויקט בשכונת 'נחלת יהודה החדשה' - השכונה החדשה בראשון לציון. החברה דיווחה כי בתחילת השבוע קיבלה היתר בניה להתחלת עבודה בשכונה.

 

פרשקובסקי תהיה הראשונה מתוך שש חברות בנייה שצפויות לבנות את השכונה. הממוקמת

בצפון ראשון לציון שבה עתידות להיבנות כ-2,000 יחידות דיור בשנים הקרובות. החברה מדווחת כי החלה בימים אלה את הבנייה בפועל, מספר ימים לאחר קבלת היתר הבנייה מידי עירית ראשון לציון.

 

הפרויקט של פרשקובסקי יכלול ארבעה מבנים עם 127 דירות יוקרה בנות 4 ו-5 חדרים, מיני פנטהואזים, פנטהאוזים, כמה דירות לופט ודירות גן. המחיר הנמוך ביותר לדירה בשכונה יעמוד על לא פחות מ-1.36 מיליון שקל ועד 2.8 מיליון שקל לפנטהאוזים. בין הבניינים תשתרע גינה ירוקה שתעניק לכל הדיירים מרחב גדול של שקט ונוף פתוח. בפרויקט נמכרו עד לחודש מרץ האחרון 23 דירות בהיקף של 30.2 מליון שקל לפני מע"מ.

 

נחלת יהודה החדשה היא חלק מתב"ע (תוכנית בניין עיר) עדכנית ומאושרת של האזור, המהווה כיום פרויקט דגל של עיריית ראשון לציון. הנגישות של השכונה החדשה לצירי התנועה של גשר ראשון והירידה הקצרה לכביש 4, גבוהה ביותר ביחס לשכונות המערביות של העיר.

 

ראשיתה של שכונת נחלה החדשה במושב נחלת יהודה שהוקם בשנת 1913 וסופח בשנת 1988 לעיר בשל דרישת משרד הפנים לאיחוד רשויות. להערכת היזמים בשכונה, קהל היעד הוא בעיקר משפרי דיור מקומיים וותיקים המחפשים אלטרנטיבה טובה לשכונות המערביות שבעיר וכן משפרי דיור ומשפחות אמידות מגוש דן.

 

מאחר ומדובר במתחם נגיש מאוד גם מבחינת צירי תנועה תחבורתיים וגם למקומות בילוי ופנאי, קיים צפי להגירה חיובית גם באזור גוש דן לאזור וכמובן גם מערים שכנות שסובלות ממצוקה של דירות חדישות כמו נס ציונה למשל, ולא רק תושבי ראשון לציון, המשוועים לדירות חדשות.

 

החברות העומדות לבנות בשכונה, חתמו על עסקאות קומבינציה עם בעלי קרקעות בנחלת יהודה, בני המושב, כדי לבנות פרויקטים שיהיו חלק משכונה שתכלול דירות בבנייה רוויה ועוד בתים צמודי קרקע. עסקאות הקומבינציה נעשו לפי 38%-40%. כחלק מהקמת השכונה יבנו מבני ציבור, בתי ספר ושירותים לרווחת התושבים.

 

יוסי פרשקובסקי, מנכ"ל פרשקובסקי השקעות ובנין מסר, "השכונה תהנה מנגישות טובה עם קרבה לגשר ראשון וצומת בית דגן ולמרכז העיר, לצד פרטיות ושקט הנובעים מפיתוח סביבתי מתקדם וגנים ירוקים, שירותים קהילתיים ואזורי מסחר".
בטל שלח
    לכל התגובות
    x