שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

עוף ירושלים רכשה מפעל תמורת 6.45 מיליון שקל

החברה רכשה אחד ממרכזי ההפצה של יצרנית הקוסמטיקה אינטרקוסמא באזור התעשייה עטרות, מתוך כוונה להרחיב את המשחטה הקיימת במקום

דותן לוי 13:1307.04.09

חברת אינטרקוסמא, יבואנית ומשווקת של מוצרי קוסמטיקה וטואלטיקה אשר נרכשה לאחרונה על ידי חברת דנשר, מכרה את אחד ממרכזי ההפצה שלה באזור התעשייה עטרות שבירושלים בתמורה ל-6.45 מיליון שקל. הרוכשת היא חברת עוף ירושלים, המתכננת להרחיב את המשחטה הקיימת של החברה בשטח המתחם בעטרות.

 

המתחם משתרע על שטח של 7 דונם ו-3,600 מ"ר בנוי המשקפים מחיר של 1,800 שקל למ"ר בנוי. לדברי עו"ד אליעזר אשל ממשרד יורם ל. כהן, אשלגי, אשל, אשר ייצג את אינטרקוסמא בעסקה, החברה מכרה את המפעל בעקבות רכישתה על ידי חברת דנשר ותהליך הארגון מחדש שבא בעקבות הרכישה.

 

אינטרקוסמא היא חברה ציבורית המייבאת ומשווקת מותגי קוסמטיקה, בהם סופט טאצ'. חברת דנשר, הנמצאת בבעלות משפחת ברק, מפיצה בין השאר את סוללות אנרג'ייזר, מוצרי ביסקול, קלאו אזורה, מוצרי הגילוח אג' ומוצרי אורל בי.

 

אזור התעשיה עטרות ממוקם בצפון תחום השיפוט של ירושלים ומתאפיין בעיקר בתעשייה קלה, מוסכים ומחסני אחסון וחלוקה. בשטח המתחם כ-160 מפעלים והוא מעסיק כ-4,000 עובדים. בשל קירבתו לכפרים ערביים עויינים סבל האזור מבעיות ביטחוניות רבות אשר השפיעו גם על תפקודו. הרשות לפיתוח ירושלים המנהלת את אזור התעשייה הכריזה בעבר על שורת הטבות למפעלים הכוללים הטבות בארנונה, ומענקים. בשנת 2008 חובר אזור התעשייה לכביש 443 אשר הקל את הנגישות אליו.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x