$
דיבידנדים

דיבידנדים: אלי הורביץ כמעט ופספס את ההצגה

וגם: יו"ר המשביר יטוס לברלין לצפות באלטון ג'ון, מנכ"ל בזק שריין מקום בגמר "האח הגדול" ואוריאל לין מעלה זכרונות עם מיכאל שטראוס

רון גרנות 09:4409.12.08

מאחדים כוחות

 

יו"ר חברת נמלי ישראל יפתח רון טל ויו"ר חברת נמל אשדוד יעקב רז לקחו את עצמם ואת הנהלות החברות שלהם ונפגשו בסוף השבוע בנמל קיסריה. על הפרק - מפגש פסגה להידוק קשרי העבודה בין שתי החברות והעמקת שיתוף הפעולה ביניהן נוכח חשיבות פעילותן לענף הנמלים ולכלכלת ישראל. אחרי השיחות וההסכמים סיירו החברים בנמל קיסריה העתיק.

 

רמי שביט רמי שביט צילום: אריאל בשור
רמי שביט בינלאומי

 

מחר. יו"ר המשביר לצרכן רמי שביט יתפנה מעיסוקיו ויטוס להופעה של הזמר אלטון ג'ון בברלין. ביום שישי הוא כבר יחזור היישר לגרנד קניון בחיפה, להשקת חנות ההלבשה התחתונה וומן סיקרט.

 

שטראוס ולין מתרפקים

 

יום חמישי האחרון בתיאטרון חיפה. הכנס השנתי של לשכת המסחר חיפה והצפון הופך לטקס פרידה לא פורמלי מנשיא הלשכה היוצא עודד פלר וקבלת פנים למחליפו, גד שפר. בזמן שלהקת כוורת הופיעה על הבמה, העלו אוריאל לין, נשיא איגוד לשכות המסחר, ומיכאל שטראוס זיכרונות מהתקופה שבה חלקו את ספסל הלימודים כשהיו בני 14, בבית הספר לקציני ים בחיפה. השניים ניסו להיזכר למי מהם היתה הצלחה גדולה יותר בחיזור אחר בחורות. שטראוס יצא נשכר מהאירוע. בסוף הערב הוא קיבל מלשכת המסחר את "אות המעש" על מפעל חיים.

 

מחווה עסקית

 

משה גאון פרגן לגרושתו שירה, ורכש שעון יד בחנות החדשה שלה בקניון מנדרין שופ בתל אביב, כמתנת יום הולדת לאחותו מיכל. החנות הראשונה של גאון נפתח בהשקעה של כחצי מיליון שקל, ועד סוף 2009 היא מתכוונת לפתוח עוד שלושה סניפים.

 

נופש באוסטרליה

 

אבי ברגר, שותף מנהל של משרד רואי החשבון קסלמן וקסלמן PwC בישראל, ניצל את ההזדמנות כשנסע לכנס השנתי של השותפים ברשת הגלובלית בסידני, והמשיך עם סיומו לטיול בן כמה ימים עם אשתו.

 

אבי גבאי אבי גבאי צילום: אלדד רפאלי
האח הלאומי

 

מנכ"ל בזק אבי גבאי כבר שריין לעצמו מקום, כמו שאר בכירי החברה, במתחם ה־VIP שתעמיד בזק בגמר של "האח הגדול", שיתקיים ביום שלישי הבא בנוה אילן. 300 אנשי תקשורת ושאר מקורבים לצמרת החברה שהמתכרו לתוכנית הוזמנו להתחכך עם הפרידמנים והבובלילים שייחלצו מהבית לאחר כמאה ימים.

 

עופר עיני שרוף

 

שנתיים לאחר שהוקמה סיעת עוגן, בראשותו של יו"ר ההסתדרות עופר עיני, ייערך לראשונה כנס בסוף השבוע בים המלח. להעלאת המורל הוזמנה עינת שרוף.

 

יוסף גרוס משכים קום

 

הכושר של פרופ' יוסף גרוס: "אני צועד בכל יום בחמש בבוקר לאורך הירקון כחמישה ק"מ. לאחר מכן, אני שוחה במרכז גולדה או בהולמס פלייס בעזריאלי, שם אני גם מתאמן עם מדריכת כושר".

 

אלי הורביץ אלי הורביץ צילום: גלעד קוולרציק
דהירה חופשית

פרמיירה להצגה "אקווס", תיאטרון בית ליסין

יום ראשון, בית ציוני אמריקה, תל אביב

 

יו"ר טבע אלי הורביץ, ליאורה עופר ולוני רפאלי, ג'ני וחנינא ברנדס, ליאורה ואלי לנדאו, יהודה ותמי רווה, יוסף גרוס, רן פקר, אביגדור קלנר ואילן וורד גרינבאום, באו לפרמיירה של ההצגה "אקווס" בתיאטרון בית ליסין. הורביץ, שנחת זמן קצר לפני תחילת ההצגה בטיסה מארה"ב, סיפר למנכ"לית בית ליסין ציפי פינס כי הטיסה התעכבה כ־12 שעות, אבל זה לא שיבש לו את המשך התוכניות לערב. חברי אגודת הידידים ושאר הנוכחים צפו, בין היתר, במערומיו של כוכב ההצגה דן שפירא, שזכה לתגובות חמות מהקהל (על המשחק המשובח כמובן). חוץ מהפרמיירה, פינס חגגה גם את תואר ד"ר לפילוסופיה לאות כבוד מאוניברסיטת בן-גוריון, שקיבלה בשבוע שעבר.

 

הוזמנתם לכנס של איגוד המפיקים?

 

האירוע: פורצים גבולות - הכנס הבינלאומי של איגוד מפיקי הקולנוע והטלוויזיה בישראל בנושא ניוד תוכן.

הפרטים: יום ראשון, 14 בדצמבר בשעה 8:00, מלון דן אכדיה, הרצליה.

המזמינים והמוזמנים: יו"ר איגוד המפיקים חיים שריר, יו"ר מועצת הקולנוע מיכה חריש, סמנכ"ל תוכן של HOT קרני זיו פלזנטל, היועץ הכלכלי ארגוני אמיר בסן, שיסביר איך שורדים את המשבר הפיננסי בשוק ההפקות, ומנכ"ל מיזם האנימציה אניבום אורי שנער,, שידבר על הזדמנויות חדשות בעידן של שינוי ואתגר.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x