דיבידנדים

דיבידנדים: הנשיא פרס עושה עסקים בסין

וגם: היוזמה המרגשת של רון לובש, מרכז המחקר החדש שהקים אבי נאור, החגיגות שלא נגמרות של ג. יפית וגרסת הכל כלול של משפחות עופר וקולבר

רון גרנות 08:4612.08.08

הנופשונים של העופרים והקולברים

בעוד עידן עופר ובת זוגו בתיה מנצלים את מטוסם הפרטי לטובת טיול לבייג'ינג ומארחים את עירית ודיוויד פדרמן, עירית ויונתן קולבר מנצלים את היאכטה הפרטית לטובת נופש בריביירה ומארחים את יגאל ושירלי זילכה, פלוס הילדים

של כולם.

 

הביזנס הישראלי שליד האולימפיאדה

בעוד גליה מאור ואיתן רף מסתובבים במתקני המתחם האולימפי, הנשיא שמעון פרס עושה עסקים. במפגש שארגנה שגרירות ישראל בבייג'ינג נועד אתמול פרס עם אנשי עסקים ישראליים הפועלים בסין. אחרי קבלת פנים עם יו"ר אל על איזי בורוביץ', מצגת של מנכ"ל הוועד האולימפי אפרים זינגר ונאומים של השגריר עמוס נדאי והנספח הכלכלי עודד ארבל, התפנו הישראלים לספר לנשיא על הבעיות שבהן הם נתקלים במדינה.

 

הנשיא שמעון פרס. אוזן קשבת לאנשי העסקים הנשיא שמעון פרס. אוזן קשבת לאנשי העסקים צילום: אפי שריר

פרס, מצדו, לא חסך תשבוחות על קבלת הפנים שהוא עצמו זכה לה: "אני לא נוסע בשבת אז שמו אותי במלון ליד הכפר האולימפי, ובלילה כשחזרנו מהמשחקים הם אפילו פרשו בדרך בכמה מקומות שטיח אדום כדי שלא אדרוך על החול. אני מספר את זה כדי להמחיש את הכבוד שהם נותנים לישראל". במסגרת הכבוד הוזמן פרס לביקור נוסף במדינה.

 

עמי דותן - שהקים לפני כשלוש שנים קרן הון סיכון להשקעה בחברות ישראליות בסין - ביקש שהביקור הבא יכלול גם מפגש של אנשי עסקים ישראלים וסינים, והוסיף כי קשרים בממשל הסיני הכרחיים להצלחה עסקית. מוטי הרכבי מחברת פולריס, שמפתחת אמצעים לטיפול בגז, רצה לנצל את ההזדמנות לספר לפרס על החברה, ובתגובה ביקש ממנו הנשיא לשלוח לו חומר רקע עליה.

 

יוסף צורי מהשלוחה הסינית של הזרע ביקש, מצדו, שפרס יפעל להעניק פרס נובל לסינים שחוללו מהפכה בחקלאות המקומית: "שום סיני לא זכה עד היום בפרס, ואלה עזרו ל-300 מיליון סינים לעבור מעונה חקלאית אחת בשנה לארבע עונות חקלאיות וכך להכפיל הכנסות פי ארבעה". פרס התרשם מהרעיון - ושוב ביקש לקבל חומר רקע כדי לשקול את העניין.

גולן חזני

 

חנות הצעצועים של רון לובש

פנייה נרגשת מרון ואורלי לובש: האורחים שהוזמנו להצטרף ללובש בחגיגות היובל שלו, שיתקיימו ב־23 באוגוסט באולפני הרצליה, מתבקשים להשאיר את המזומנים בבית ולהצטייד בצעצועים. לא, לא משחקי מנהלים לשולחן של חתן השמחה, אלא כאלה שייתרמו אחרי האירוע למחלקות הילדים בבתי חולים שונים. סחתיין על היוזמה.

 

אופיס דיפו התרמות בע"מ

ממו. ג'וב חדש ממו. ג'וב חדש צילום: ערן לם

יום רביעי, סניף אופיס דיפו במרכז דן דיזיין. ניסים ממו, מנכ"ל הרשת, נעמד מאחורי אחת הקופות ומשכנע את המוני הקונים (כי בכל זאת, תכף חוזרים לבית הספר) לקנות חמסות כתרומה לעמותת חיים למען ילדים חולי סרטן. את החמסות הכינו ילדים מוגבלים מעמותת עלה, שבוודאי ישמחו לשמוע שהמנכ"ל הצליח לגייס בשבוע שעבר לא מעט תרומות.

 

אלכס זלצר גונב את ההצגה

עובדי חברת התוכנה דאסו סיסטמס ישראל חגגו בשבוע שעבר את שיא הקיץ במסיבה בקסיופאה שבהרצליה פיתוח. התוכנית כללה קוקטייל, ארוחת ערב, ריקודים והופעה של אדי בטלר וכרמי שימרון. רגע השיא היה המראה המלבב של המנכ"ל המככב אלכס זלצר, שהודה לעובדיו על ההשקעה המתמדת והתוצאות המוצלחות — ואז הפתיע את 200 הנוכחים בכישורי השירה והריקוד שלו.

 

אבי נאור חוגג - ומנציח את הבן

בני משפחתו וחבריו של יו"ר עמותת אור ירוק אבי נאור התכנסו ביום רביעי בביתו החדש שבגני יהודה כדי לחגוג לו יום הולדת, ועטפו אותו בברכות וסרטון חיים שכאלה. בתמורה הם זכו לשמוע על המרכז לחקר גורמי אנוש בבטיחות בדרכים, שהקימה לאחרונה העמותה באוניברסיטת בן־גוריון שבנגב, והתרגשו לשמוע כי המרכז נקרא על שמו של רן נאור, בנו של אבי שנהרג בתאונת דרכים.

 

הפריים של עמוס שפירא

מימין: עברי לידר ועמוס שפירא באירוע השקת סלקום ווליום. מבט חטוף מימין: עברי לידר ועמוס שפירא באירוע השקת סלקום ווליום. מבט חטוף צילום: עמית שעל

מנכ"ל סלקום עמוס שפירא (משמאל) השיק ביום ראשון את אירועי סלקום ווליום בחוף הקלרה בתל אביב, בחברת שאר בכירי החברה, ובהם סמנכ"ל השיווק עדי כהן, וסוללת אמנים מפוארת. אחד מהם, עברי לידר (מימין), עצר לידו לבקשת הצלמים. אבל אז הצטרפה לפריים אחת מעובדות החברה, ושפירא אמר ללידר: "עליי היא לא מסתכלת במבט כזה כמו שהיא מסתכלת עליך". בסוף היא נשארה מחוץ לפריים.

 

שבוע החגיגות של ג. יפית

יפית גרינברג עסוקה בימים אלה בסדרת חגיגות אינטימיות לכבוד יום ההולדת ה-57 שלה. זה התחיל ביום שישי בערב, בהרמת כוסית אצל חברים; המשיך בשבת, שבה חל יום ההולדת, בארוחת צהריים אצל חברים אחרים; התגלגל ל"תכשיט מדהים" שקיבלה במתנה מהבעל בני ארד; ויסתיים מחר בערב, באירוע לחברות הטובות בלבד, בדגש על אווירה נשית. רק בשמחות, כמובן.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x