שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
נדל"ן

בלעדי ל"כלכליסט": נעם לניר מכר את חלקו במגדל רמז

איש העסקים נעם לניר מכר שתי קומות בפרויקט היוקרתי ב־37 מיליון שקל. הקונים: זוג שהתגורר בשנים האחרונות בלונדון. הפרויקט נמצא כעת בשלב התשתיות וצפוי להסתיים עוד כשנתיים

דותן לוי 10:0022.03.10

עוד לפני שהמגדל ברחוב רמז בתל אביב נבנה, איש העסקים נעם לניר נוטש את חלקו בפרויקט היוקרתי. ל"כלכליסט" נודע כי זוג שהתגורר בשנים האחרונות בלונדון רכש מלניר את שתי הקומות שבבעלותו במגדל רמז בתמורה לכ־37 מיליון שקל.

מדובר בקומות ה־23 וה־8 במגדל בן 30 הקומות שיוקם בצומת הרחובות רמז וארלוזורוב. כמו כן רכש הזוג את הקומה ה־22 במגדל מגורם אחר, כך שרכישתם במקום מסתכמת בכ־60 מיליון שקל.

 

מגדל רמז. שכנים מפורסמים מגדל רמז. שכנים מפורסמים

מגדל רמז נחשב לאחד הבניינים היוקרתיים בתל אביב, בשל מיקומו בלב העיר, אך בעיקר בגלל הרכב הרוכשים שבו. הרוכשים התאגדו במסגרת קבוצת רכישה שארגן איש העסקים אורי חייצ'וק באמצעות חברת סי.טי.יו השקעות שבבעלותו. כל אחד מהרוכשים קנה לפחות שתי קומות בבניין. עם חברי הקבוצה נמנים משפחת ספרא שרכשה 6 קומות, נתן חץ, יואב חרל"פ, קובי רוגובין, אודי פרידן ויונתן לייטרסדורף.

 

קבוצת הרכישה זכתה במגרש במסגרת מכרז שערכה שירותי בריאות כללית בפברואר 2007 עם הצעה של כ־41 מיליון דולר. כל קומה בפרויקט כוללת שתי דירות ומשתרעת על שטח של 500 מ"ר נטו. מחיר הרכישה משקף עלות של כ־12 אלף דולר למ"ר בקומות העליונות ושל כ־7,000 דולר למ"ר בקומות התחתונות. הפרויקט נמצא כעת בשלב התשתיות וחפירת החניון התת־קרקעי בן שבע הקומות, וצפוי להסתיים בעוד כשנתיים. הפרויקט תוכנן על ידי משה צור אדריכלים וחברת דו אדריכלים. עיצוב כל השטחים הציבוריים, כולל בריכה וספא, מתוכנן על ידי האדריכל פיצו קדם. א.דורי נבחרה לחברה המבצעת. את ניהול פרויקט מגדל רמז מבצעת חברת וקסמן גוברין.

 

המגדל של חייצ'וק לא יהיה בניין היוקרה היחיד ברחוב. לאחרונה זכתה קבוצת רכישה של חברת קנדה ישראל במכרז עיריית תל אביב לרכישת מגרש ברחוב רמז ב־305 מיליון שקל. המגרש מיועד להקמת מגדל בן 30 קומות ו־108 יחידות דיור.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x