סגור
שורת הרווח דף כתבה חדש

מאגר ההזדמנויות של עו״ד דן הלפרט שמסייע ליזמים בשעת משבר

יזמים שנקלעים למצוקה כלכלית יכולים להסתייע במיזוגים ורכישות כדי להזרים כסף לקופת החברה. אחד הכלים החדשים בתחום הוא מאגר ההזדמנויות של עו״ד הלפרט - מיזוגים, רכישות וחילוצים בהתחדשות עירונית, שמאפשר לבצע חיבורים מוצלחים של חברות יזמיות בתחום הנדל"ן.

עו"ד ונוטריון דן הלפרט, דן הלפרט - משרד עורכי דין ונוטריון

בתקופה האחרונה כולנו שומעים על עוד ועוד חברות נדל"ן שנקלעות למצוקת תזרים, כשחלקן אף מגיעות לקריסה כלכלית. מסתבר, שהרבה יזמים לא צפו מראש את רוח התקופה. אלו ביניהם שלקחו יותר מדי פרויקטים מוצאים עצמם היום מתמודדים עם שוק בעייתי של ריבית גבוהה, מינוף יקר, והאטה משמעותית במכירות – מה שמוביל אותם למצוקה פיננסית.
הצעד הראשון להתמודדות עם המצב הוא לפקוח עיניים. כך אומר עו"ד ונוטריון דן הלפרט, דן הלפרט - משרד עורכי דין ונוטריון, המתמחה במקרקעין והתחדשות עירונית. הלפרט ממליץ ליזמים בתקופה זו להיות ערניים לאיתותים ראשוניים של מצוקה כלכלית, ולצאת ולחפש פתרונות לפני שיהיה מאוחר מדי.
אפיק סיוע חדשני שהקים הלפרט נקרא מאגר ההזדמנויות, שמסייע ביצירת החיבורים הנכונים בין חברות בתחום הנדל"ן. המאגר כולל כ-200 חברות, מצד אחד כאלו שמעוניינות להכניס שותף, ומולן חברות שרוצות להיכנס לעסקאות בשלבים מתקדמים.
חלק מרכזי וחשוב הוא שהפעילות מתבצעת באופן דיסקרטי וממוקד מטרה. לדברי הלפרט, כשחברה מחפשת משקיע או מוכרת פרויקט היא לא מעוניינת ששחקני השוק ואמצעי התקשורת ידברו על זה בפומבי, במיוחד אם ענייניה הכספיים מתחילים להתגלגל בבתי המשפט. פעילות מקצועית ודיסקרטית מאפשרת לכל אותן חברות למצוא פתרון בלי "לשרוף" את עצמן בשוק.
אם אתם מתעניינים במיזוגים, רכישות וחילוצים של חברות בקשיים, ורוצים לגלות עוד על מאגר ההזדמנויות – צפו בכתבה המלאה.