סגור

טיקטוק מטיסה אתכם לאמסטרדם - תחרות TikTok Ad Awards מחפשת את העסקים עם הקמפיינים המנצחים של השנה

טיקטוק כבשה את הקהל הישראלי והיום נראה שעבור מותגים ישראלים - אם אתם לא בטיקטוק, אתם לא קיימים. תחרות TikTok Ad Awards 2023 נותנת לעסקים הזדמנות לזכות בהכרה על הקמפיינים המוצלחים שלהם בטיקטוק בשנה החולפת, ואולי לטוס לאמסטרדם לתחרות ה-Grand Prix האירופאי של פלטפורמת התוכן הלוהטת. ההרשמה עומדת להסתיים - זה הזמן להיכנס לתחרות ולזכות בתהילה

בטיקטוק אסור להיות משעמם. כדי להביא לתוצאות, קמפיין פרסומי בטיקטוק צריך להיות יצירתי, בולט, מפתיע. מותגים ישראלים שעלו עם קמפיינים פרסומיים בשנה האחרונה יכולים עכשיו לזכות בפרסים, לקבל חשיפה ואולי לטוס לאמסטרדם לתחרות האירופאית של TikTok Ad Awards. אספנו את כל הפרטים שצריך לדעת לפני שנרשמים.
איך זה עובד?
האמת, זה עובד מאוד פשוט. עסקים וחברות שעלו עם קמפיינים ממומנים בטיקטוק יכולים להירשם ל-TikTok Ad Awards עד ה-27 בספטמבר (זה ממש עוד מעט!).
צוות השופטים, אשר מורכב מגורמים בכירים בעולם הפרסום והמדיה, ייבחר בזוכים הגדולים של התחרות הישראלית, שיוכרזו ב-1 בנובמבר באירוע מתוקשר וסופר-חגיגי. באירוע תוכלו לקבל השראה מקריאייטורים מובילים, לשוחח עם השופטים המכובדים ולפגוש את האנשים של טיקטוק ישראל שדואגים לכם לאורך כל השנה.
הזוכים בקטגוריות השונות מקבלים פסלון מפואר, קרדיטים לפרסום, חשיפה בקמפיין משותף והזדמנות להתמודד על התואר האירופאי, ה-Grand Prix הגדול, שייערך באמסטרדם ב-30 בנובמבר.
נשמע מלהיב, לא? גם אנחנו מתלהבים!
1 צפייה בגלריה
טקס פרסי TikTok Ad Awards באירופה בשנה שעברה
טקס פרסי TikTok Ad Awards באירופה בשנה שעברה
טקס פרסי TikTok Ad Awards באירופה בשנה שעברה
( באדיבות טיקטוק)
ביצועיסטים, גאוני קריאייטיב, עסקים קטנים - לכל אחד יש מקום ב-TikTok Ad Awards
התחרות כוללת השנה 3 קטגוריות:
קטגוריית Greatest Performance חוגגת את הקמפיינים שעשו אימפקט, נחשפו למיליונים ורשמו תוצאות לא פחות ממצוינות.
קטגוריית Greatest Creative מיועדת למותגים שהעזו למתוח את הגבולות היצירתיים ועלו עם קמפיינים ייעודיים לטיקטוק, כאלו ש'מרגישים בבית' בפלטפורמה.
הקטגוריה החדשה ביותר בתחרות היא Best Small Business, אשר פונה לעסקים קטנים של 50 עובדים ומטה שמינפו את הפלטפורמה של טיקטוק והצליחו לבלוט, לעמוד ביעדים ולהוביל לתוצאות ב'עולם האמיתי'.
בקיצור, למה אתם מחכים? ההרשמה אוטוטו מסתיימת, חבל שהקמפיין הגאוני שלכם לעולם לא יזכה לתהילה שמגיעה לו. הקוקטיילים באירוע של TikTok Ad Awards ישראל כבר נמזגים, וכרטיס הטיסה לאמסטרדם מחכה לכרטוס על השם שלכם.