סגור
CORPORATE.890/100

חברת AU10TIX משיקה פתרון חדש המאפשר להימנע מעסקים עם גופים החשודים בהונאה או זיוף

מדובר בבשורה ממשמעותית בתקופה של אסקלציה של הונאות: פתרון ה- KYB וה- KYC המאוחד של AU10TIX מספק אימות מסמכים מהיר באמצעות AI, בדיקה מקיפה מול 200+ תחומי שיפוט במדינות שונות ולמעלה מ-1,000 רישומים ממשלתיים -וכל זאת בצורה אוטומטית

חברת AU10TIX, מובילה עולמית באימות וזיהוי משתמשים דיגיטליים, משיקה פתרון חדשני מאוחד המאפשר לחברות לדעת בדיוק עם מי הן עושות עסקים (עסקים- KYB Know Your Business/ולקוחות KYC – Know Your Customer) ולהימנע מנזקים פיננסיים ואיבוד מוניטין. הפתרון הטכנולוגי החדש של החברה נותן מענה לכל צורך עסקי החל מעוסק מורשה, חברות גדולות וכמו כן צדדים שלישיים הקשורים לעסקאות (Ultimate UBOs) Beneficial Owners.
"היקף הלבנות ההון וההונאות במרחב הדיגיטלי זינק בצורה דרמטית, ומן הצד השני ישנה יותר רגולציה על החברות והארגונים- שאין להם פתרון אחד המספק מענה אמיתי לאתגר הזה בצורה איכותית ומהירה", אומר דן ירושלמי, מנכ"ל אותנטיקס "הטכנולוגיה שלנו מעניקה פתרון אחד חיוני ומהיר שמאפשר זיהוי שחקנים פסולים ומאפשר סביבה עסקית בטוחה".
רגולציה הולכת וגוברת לצד אסקלציה של הונאות
הדרישות הרגולטוריות הקפדניות ההולכות וגוברות באירופה ובארה"ב מאלצות עסקים, בכל המגזרים, לאסוף ולנתח נתונים נוספים על זהותם של השותפים והספקים שלהם. אחריות החברות היא לבדוק ולוודא שהן אינן עובדות ועושות עסקים עם גופים מפוקפקים המעורבים בגניבת זהות, הונאה, הלבנת הון, מימון טרור או פשעים אחרים. למרות המציאות המורכבת הזאת, רוב פתרונות הכר את הלקוח/העסק KYB/KYC הזמינים מוגבלים בהיקפם, מה שמאלץ חברות לתקשר עם ספקים מרובים כדי לבצע בדיקות זיוף, זיהוי הונאה סדרתית ויכולות קריטיות אחרות.
1 צפייה בגלריה
דן ירושלמי, מנכ"ל אותנטיקס
דן ירושלמי, מנכ"ל אותנטיקס
דן ירושלמי, מנכ"ל אותנטיקס
(AU10TIX)
פתרון ה- KYB וה- KYC המאוחד של AU10TIX מספק אימות מסמכים מהיר באמצעות AI, בדיקה מקיפה מול 200+ תחומי שיפוט במדינות שונות ולמעלה מ-1,000 רישומים ממשלתיים -וכל זאת בצורה אוטומטית. הטכנולוגיה החדשה עורכת בדיקות יסודיות ומקיפות בתוך שניות ספורות, בעוד שספקים אחרים המבצעים את הבדיקות הללו זקוקים לימים ארוכים כדי למצות את הבדיקה ומסתמכים על מסדי נתונים לא רשמיים ולא מעודכנים. בנוסף, הפתרון החדש מספק פרופיל מלא וניטור רציף המבטיח שלמות עסקית, ציות לרגולציה וניהול סיכונים.
פתרון KYB של AU10TIX מגיע בשלוש חבילות:
  • אימות "בית העסק" מאפשר תהליך אימות מהיר ויעיל של הוכחת עסק (POB) על ידי אישור פרטי זיהוי חיוניים, לרבות שם עסק ומזהה, כתובת, מדינה, תאריך רישום וסטטוס רשמי.
  • אימות עוסק מורשה מרחיב את אימות בית העסק -ומאמת את החברה והבעלים עם הערכת סיכון אוטומטית של KYB + KYC באמצעות קריאת API אחת.
Enterprise Verification- מרחיב את האימות העסקי עם מספר הטבות ותכונות נוספות הכוללות:
  • ניטור רציף להבטחת תאימות, זיהוי שינויים וניהול סיכונים בזמן אמת בכל הגופים.
  • הערכת סיכונים מעמיקה של KYC של כל הגופים הקשורים, UBOs, נושאי משרה, דירקטורים ובעלי עניין הקשורים לארגון המדובר.
  • סינון של הלבנת הון (AML) נגד סנקציות ורשימות מעקב של אנשים חשופים פוליטית (PEP).
  • אימות והשוואת רישום מבוססי AI עם תוספת של בדיקות זיוף.