ישראל מתחברת לכלכלה
 

נדל"ן

מילון כלכליסט
יס פלאנט ראשון לציון (הדמיה מאת 3DVISION)
יס פלאנט ראשון לציון (הדמיה מאת 3DVISION) 
הדמיה: 3DVISION
מניות קשורות לכתבה
  חדשות נדל"ן מדי
  יום ישירות למייל שלך
   

   מאשר קבלת תוכן שיווקי

  דיוור נוסף
   

  מתחם הקולנוע יס פלאנט ראשון לציון יפתח בחודש הבא

  המתחם של תיאטראות ישראל, אשר נבנה בהשקעה כוללת של 200 מיליון שקל על שטח של 30 דונם, יכלול 26 אולמות הקרנה, שטחי הסעדה, שני אולמות אירועים וכ-2,000 מקומות חניה

  גולן חזני

  15.05.12, 13:09

  מתחם יס פלאנט ראשון לציון יפתח בחודש הבא בהשקעה כוללת של 200 מיליון שקל. המתחם יוקם ע"י חברת תיאטראות ישראל שבבעלות משפחת גרדינר, הפעילה בישראל ובפולין. הקומפלקס יכלול 26 אולמות מתקדמים, מתוכם 4 אולמות VIP, אולם IMAX ו-2 אולמות אירועים.


  בנייתו של יס פלאנט ראשון לציון, המשתרע על שטח של 30 דונם וממוקם במערב העיר בצמוד לסופרלנד, נמשכה כשנה וחצי. בנוסף לבתי הקולנוע יכלול המתחם גם שטחי הסעדה רבים וכ-2,000 מקומות חניה, וכן 2 אולמות לאירועים ולכנסים. מסעדת דיאנה מנצרת תפתח סניף ראשון במרכז במתחם, ולצידה מסעדת ההמבורגרים בלאק, מסעדת טרנטינו האיטלקית, וטוקו המזרח-אסייתית.

   

  קבוצת תיאטראות ישראל, מפעילת יס פלאנט ורשת רב-חן, הנה מפעילת הקולנוע הוותיקה והגדולה בישראל משנת 1930. בשנת 1982 פתחה את "רב הקולנוע" הראשון בישראל - רב חן דיזינגוף תל אביב - אשר הוביל את מהפכת בתי הקולנוע בשנות ה-80 וה-90. כיום מפעילה קבוצת תיאטראות את הרשת השלישית בגודלה באירופה, עם 927 מסכים ב-98 בתי קולנוע.

   

   

  פרסום ראשון: 15.05.12, 13:09

   

  [Calcalist300600b]
   
  נושאים
  בארץ רכב עסקי ספורט משפט קריירה קריקטוריסט אפליקציות פרויקטים נדלניסט עולם פנאי 2016 וידאו צרכנות דיגיטלית תעופה ותיירות מינויים חדשים ארכיון שערים טכנולוגי צרכנות פיננסית פרסום ושיווק אינטרנט דעות אחריות וסביבה מיוחדים פוטו כלכליסט
   
  שוק ההון
  מקור נתוני הבורסה: קו מנחה /   bizportal
   
  אודות
   
  כלים
  דיוור אלקטרוני Radware Connector Supersize - עיצוב אתרים YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות