ישראל מתחברת לכלכלה
 

נדל"ן

מילון כלכליסט
צחי לנדאו
צחי לנדאו  
צילום: אלירן אביטל
תגיות קשורות לכתבההגדירו נושאים למעקב
מניות קשורות לכתבה
  חדשות נדל"ן מדי
  יום ישירות למייל שלך
   

   מאשר קבלת תוכן שיווקי

  דיוור נוסף
   

  צ. לנדאו חתמה בחודש וחצי על חוזים לבניית יותר מ־300 יח"ד

  מדובר בפרויקט בשכונת אגמים בנתניה, ובפרויקט בעיר חדרה. בחברה מבטיחים: "הדירות הראשונות יהיו מוכנות בתוך שנה וחצי"

  שי פאוזנר

  22.08.11, 09:17

  קבוצת חברות הבנייה צ. לנדאו שבבעלות משפחת לנדאו ואלון נתן, מקבוצות הקבלנות הגדולות בשוק הדירות בישראל, חתמה במהלך חודשי יולי־אוגוסט על עסקאות להקמת פרויקטים בשוק המגורים בהיקף של כ־250 מיליון שקל. זאת, לעומת מחזור הכנסות שנתי של 350 מיליון שקל שעליו דיווחה בשנה שעברה.  בפרויקט
  אחד שתבנה הקבוצה ייבנו 131 דירות עבור חברת שפיר בשכונת אגמים בנתניה, בהיקף כספי של כ־90 מיליון שקל. הפרויקט ייבנה בשלושה שלבים שיסתיימו בתוך 30 חודשים. בפרויקט אחר, שבו היזמית היא חברת שיכון ובינוי, ייבנו בתוך 14 חודשים 60 יחידות דיור באזור היוקרה בקריית אונו בהיקף כספי של כ־40 מיליון שקל.

   

  פרויקט בעיר חדרה יתבצע עם היזמית חברת עמרם אברהם, שבבעלות משפחת היזמים עמרם מחדרה, ובו ייבנו שני מגדלים שבהם 116 דירות בסך הכל, במתחם שהיה שייך בעבר לחברת חפציבה שקרסה. עלות הפרויקט, שיושלם בתוך 26 חודשים, תעמוד על כ־70 מיליון שקל. בנוסף החברה תבנה כמה עשרות דירות בכרכור, כחלק מפרויקט של שיכון ובינוי המוערך ב־42 מיליון שקל.

   

  צחי לנדאו, מבעלי הקבוצה, אמר בשיחה עם "כלכליסט", כי "כעת רואים בשוק שלנו את תוצאות מכרזי הקרקע הרבים של המדינה מהשנה האחרונה. בתסריט הטוב ביותר הדירות הראשונות ייצאו לשוק בתוך 18 חודשים, אך צריך להזכיר כי מחסור בידיים עובדות מקשה מאוד על הבנייה, ואף שיש לקבלנים פניות רבות מצד יזמים, רבים מאיתנו לא יכולים לקחת על עצמנו פרויקטים עקב כך".

   

   

   

  פרסום ראשון: 22.08.11, 09:17

   

  [Calcalist300600b]
   
  נושאים
  בארץ רכב עסקי ספורט משפט קריירה קריקטוריסט אפליקציות פרויקטים נדלניסט עולם פנאי 2016 וידאו צרכנות דיגיטלית תעופה ותיירות מינויים חדשים ארכיון שערים טכנולוגי צרכנות פיננסית פרסום ושיווק אינטרנט דעות אחריות וסביבה מיוחדים פוטו כלכליסט
   
  שוק ההון
  מקור נתוני הבורסה: קו מנחה /   bizportal
   
  אודות
   
  כלים
  דיוור אלקטרוני Radware Connector Supersize - עיצוב אתרים YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות