• תפריט
נדל"ן

סופית: 5 קומות יתווספו למגדל מאייר ברחוב רוטשילד בת"א

הוועדה המחוזית תל אביב אישרה את תוספת הקומות למגדל של ניקולס ברגרואין וקבוצת חג'ג' הישראלית. גובהו של המגדל יהיה 180 מטר

שי פאוזנר 14:1909.05.11

הועדה המחוזית תל אביב אישרה השבוע תוספת של 5 קומות למגדל מאייר שמוקם בימים אלה בשדרות רוטשילד 36 בתל אביב.

את המגדל מקימות חברת ההשקעות בנדל"ן של המיליארדר האירופאי ניקולס ברגרואין וקבוצת חג'ג' הישראלית. ההודעה התפרסמה כחצי שנה לאחר שהיזמים בחרו לפרויקט קבלן – חברת א.דורי שתקבל 200 מיליון שקל עבור הפרויקט.

 

בעקבות אישור התוכנית יעמוד מספר הקומות הכולל במגדל על 37 קומות וגובהו יהיה 180 מטר. התוכנית המקורית משנת 2002 התירה הקמת מגדל בן 27 קומות בגובה של 131 מטר. 

 

התוכנית הינה חלק מהמדיניות לחיזוק המע"ר ההיסטורי של ת"א והתחדשותו תוך עידוד שימור מבנים והגדלת המצאי המלונאי.

 

מתכנן המגדל הוא אדריכל ריצ'רד מאייר, ועורכי התכנית הם משרד בראלי, לויצקי כסיף אדריכלים.

 

 

12תגובות
בטל שלח
 • בסיומו הוא יהיה המגדל השלישי בגובהו בישראל (ל"ת)
  בני, (14.05.11)
 • יפה שיא הציניות המגדלים שם
  קוראים לי איציק, (12.05.11)
 • אני בעד מה שיותר מגדלים בת"א - אך גם בכל המדינה ככל שיהיו יותר מגדלים בת"א (וגם בשאר גוש דן) ייבנו פחות על שטחים פתוחים.
  אם אנחנו לא רוצים שכל המדינה הזו ההיה שטח עירוני בנוי ואם אנחנו רוצים קצת ירוק בעיניים חובה! לבנות לגובה. המדינה שלנו קטנה מדי בשטחים שלה. רק שאותו הכלל צריך להיות בעצם בכל המדינה כולל בישובים הערביים בהם משתוללת בניה פרועה לא-חוקית ונמוכה בכל שדה והר (תראו מה שקורה בוואדי ערה למשל...)
  דן, (11.05.11)
 • סוף,סוף יבינו בדרך הקשה סוף סוף יבינו ,גם אם בדרך הקשה ,שלמדינת תל אביב אין מה למכור למעט "אויר" והמשאב החשוב להם כל כך אדמה הולך ונקלה ,הלוואי שיהיו שם אלפי מגדלים שיתנו מאות דונמים של םארקים ,גנים, ואיכות חיים, יש עדיין מקום מתחת לאדמה בשביל המכוניות אז ... לתשומת לבכם קובעי המדיניות
  גדי , (10.05.11)
לכל התגובות