• תפריט
נדל"ן

ברק לא לבד: הדירות במתחם אסותא נמכרו כולן

קבוצת העיר החדשה הודיעה כי מכרה את כל הדירות בפרויקט תוך חודש וחצי. היקף המכירה: כ-800 מיליון שקל

שי פאוזנר 12:4903.03.10

מארגנת קבוצות הרכישה העיר החדשה, שבראשה עומדים דרור הלוי ורביב צולר, הודיעה היום (ד') לחבריה כי סיימה למכור את כל 155 הדירות בפרויקט אסותא באוהאוס וילג'. ההיקף הכספי של הפרויקט קרוב ל-800 מיליון שקל.

הקבוצה רכשה את המתחם תמורת 343 מיליון שקל והתחייבה לשווק את הבניינים שהוא מכיל לאחר שישופצו. השלמת מכירת כל הפרויקט בוצעה בתוך חודש וחצי בלבד מתחילת השיווק. 

 

בין הרוכשים ניתן למנות את שר הביטחון אהוד ברק, מנכ"לית בנק לאומי גליה מאור, מנכ"ל בנק מזרחי טפחות אלי יונס ועורכי הדין דליה טל וישראל

קנטור.

 

מבחינת היקפו הכספי, אסותא נחשב לפרויקט הגדול ביותר שנעשה על ידי קבוצת רכישה, כאשר גם הפעם הסתיים השיווק עם ביקושי יתר המוערכים בכמיליארד שקל. מחירי יחידות הדיור בפרוייקט החלו בכ-2.2 מיליון שקל, המשקפים מחיר של כ-26 אלף שקל למ"ר, מחיר הנמוך בכ-25% ממחירי השוק של נכסים דומים באיזור זה. בין העסקאות במגדל בלטו מכירת קומה שלמה בכ-35 מליון שקל ופנטהאוז בכ-59 אלף שקל למ"ר. אכלוס הפרויקט צפוי בתוך 4 שנים.

 

עם סיום שיווקו של הפרוייקט הפכה העיר החדשה לאחד הגורמים הגדולים ביותר בתחום הנדל"ן למגורים בת"א, הבונה כיום כ-500 יחידות דיור בעיר.

 

הפרויקט כולל צמד מגדלים בגובה 26 קומות ושני מבני באוהאוס בני 2-3 קומות המיועדים לשימור והוסבו למגורים.

  

יחידות הדיור במגדלים כוללות ויטרינות רחבות של 7-8.5 מטר ומרפסות גדולות הפונות לים. המגדלים כוללים בריכה, אזור מנוחה וחדרי כושר וספא.

 

 

 

29תגובות
בטל שלח
 • תל אביב לעשירים בכל הערים הגדולות בעולם, מרכז העיר הוא לא בהישג יד של אנשים צנועים מבחינה כלכלית או עניים. צריך לראות את תל אביב כמרכז המטרופולין. ואת שאר הערים הסובבות כרובעים נוספים של המטרופולין. בכל העולם, אנשים פחות עשירים גרים במקומות כאלו. וגם אנשים די מבוססים. קורה כאן תהלך שקורה בכל הערים הגדולות בעולם. תנסו כזוג צעיר עם משכורת צנועה לרכוש דירה במנהטן ולא בברוקלין או בקווינס. אבל כשזה בארצות הברית זה מקובל עליכם. נכון שיש במנהטן אנשים שגרים בקואופ בזול הרבה שנים או בדירות שיש עליהן rent control אבל מחוץ לזה, קשה לרכוש דירה במנהטן או במרכז לונדון למשל. הבעיה היא תחבורתית ולא אחרת. תרדו מהעץ ותעברו לערים השכנות ולצרכי בידור, תרבות ובתי קפה, תיסעו. אני עושה את זה במרבית חיי ואני בן אדם מאוד מעורב בחיי התרבות של תל אביב. אבל אני גרה במגורים מצויינים, שהיו בהישג ידי.
  סילביה, (09.03.10)
 • תרגיעו! יש בין הקונים גם עו"ד רגילים לחלוטין. (ל"ת)
  (03.03.10)
 • באוהאוס וילג' עאלק מה באוהאוס פה בדיוק, שני בניינים קטנים שבמקרה נמצאים במתחם ועיריית תל אביב לא מרשה להרוס אותם?
  (03.03.10)
 • ברק - לא מנהיג, נהנתן, תאוותן, מגולמן ברק- איך אתה לא מתבייש? איך? מקיבוצניק צנוע הפכת להדוניסט חסר ערכים.

  אתה פשוט מביש את כל בוחריך. יום אחרי יום, מאכזב שוב ושוב.
  לאן נעלמו כל הערכים שלך? זה מה שחסר לך? דירה באסותא? אולי במקום לקנות ולקנות תתמקד בלקיים את המצע של המפלגה שלך, אולי תתמקד בפוליטיקה שבגללה נבחרת ולא בפוליטיקה העסקנית שהמצאת לעצמך.

  אתה גן תימכור את אמא שלך בשביל כיסא. זגזגן.
  מתוסכל, (03.03.10)
לכל התגובות