ישראל מתחברת לכלכלה
 

נדל"ן

מילון כלכליסט
מתחם אסותא. הדמיה
מתחם אסותא. הדמיה 
מניות קשורות לכתבה
  חדשות נדל"ן מדי
  יום ישירות למייל שלך
   

   מאשר קבלת תוכן שיווקי

  דיוור נוסף
   

  ברק לא לבד: הדירות במתחם אסותא נמכרו כולן

  קבוצת העיר החדשה הודיעה כי מכרה את כל הדירות בפרויקט תוך חודש וחצי. היקף המכירה: כ-800 מיליון שקל

  שי פאוזנר

  03.03.10, 12:49

  מארגנת קבוצות הרכישה העיר החדשה, שבראשה עומדים דרור הלוי ורביב צולר, הודיעה היום (ד') לחבריה כי סיימה למכור את כל 155 הדירות בפרויקט אסותא באוהאוס וילג'. ההיקף הכספי של הפרויקט קרוב ל-800 מיליון שקל.  הקבוצה רכשה את המתחם תמורת 343 מיליון שקל והתחייבה לשווק את הבניינים שהוא מכיל לאחר שישופצו. השלמת מכירת כל הפרויקט בוצעה בתוך חודש וחצי בלבד מתחילת השיווק. 

   

  בין הרוכשים ניתן למנות את שר הביטחון אהוד ברק, מנכ"לית בנק לאומי גליה מאור, מנכ"ל בנק מזרחי טפחות אלי יונס ועורכי הדין דליה טל וישראל

  קנטור.

   

  מבחינת היקפו הכספי, אסותא נחשב לפרויקט הגדול ביותר שנעשה על ידי קבוצת רכישה, כאשר גם הפעם הסתיים השיווק עם ביקושי יתר המוערכים בכמיליארד שקל. מחירי יחידות הדיור בפרוייקט החלו בכ-2.2 מיליון שקל, המשקפים מחיר של כ-26 אלף שקל למ"ר, מחיר הנמוך בכ-25% ממחירי השוק של נכסים דומים באיזור זה. בין העסקאות במגדל בלטו מכירת קומה שלמה בכ-35 מליון שקל ופנטהאוז בכ-59 אלף שקל למ"ר. אכלוס הפרויקט צפוי בתוך 4 שנים.

   

  עם סיום שיווקו של הפרוייקט הפכה העיר החדשה לאחד הגורמים הגדולים ביותר בתחום הנדל"ן למגורים בת"א, הבונה כיום כ-500 יחידות דיור בעיר.

   

  הפרויקט כולל צמד מגדלים בגובה 26 קומות ושני מבני באוהאוס בני 2-3 קומות המיועדים לשימור והוסבו למגורים.

    

  יחידות הדיור במגדלים כוללות ויטרינות רחבות של 7-8.5 מטר ומרפסות גדולות הפונות לים. המגדלים כוללים בריכה, אזור מנוחה וחדרי כושר וספא.

   

   

   

  פרסום ראשון: 03.03.10, 12:49

   

  [Calcalist300600b]
   
  נושאים
  בארץ רכב עסקי ספורט משפט קריירה קריקטוריסט אפליקציות פרויקטים נדלניסט עולם פנאי 2016 וידאו צרכנות דיגיטלית תעופה ותיירות מינויים חדשים ארכיון שערים טכנולוגי צרכנות פיננסית פרסום ושיווק אינטרנט דעות אחריות וסביבה מיוחדים פוטו כלכליסט
   
  שוק ההון
  מקור נתוני הבורסה: קו מנחה /   bizportal
   
  אודות
   
  כלים
  דיוור אלקטרוני Radware Connector Supersize - עיצוב אתרים YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות