• תפריט
מכשירים

כלכליסט מציג: דירוג הסמארטפונים הגדול

כשחנויות הסלולר מוצפות בכל כך הרבה מכשירים, מישהו צריך לעשות סדר: "כלכליסט" מציג את דירוג הסמארטפונים האולטימטיבי, שמתעדכן ומציג עשרות דגמים שנבדקו בידי המערכת - לצד ביקורות מחו"ל וציוני הגולשים. לשמור במועדפים ולהתעמק לפני שמוציאים אלפי שקלים על טלפון חדש

כתבי כלכליסט 13:2827.12.15

קל מאוד להתבלבל כשנכנסים לחנות סלולר או כשמנסים לבחור סמארטפון חדש ברשת; הדגמים מתעדכנים במהירות, חברות חדשות נכנסות לשוק (לאחרונה היו אלה בעיקר הסיניות) ובהתרשמות שטחית קשה להחליט מהו המכשיר הטוב ביותר או זה שהכי מתאים למשתמש ספציפי. כדי לעשות סדר, לפניכם דירוג מקיף של עשרות סמארטפונים שבדקנו לעומק בשלוש רמות מחיר שונות: פרימיום, ביניים ומכשירים בסיסיים.

 

גולשים במובייל? ליחצו כאן לדירוג המלא

  

 

הדירוג כולל את המכשירים החדשים ביותר בשוק וכן דגמים ישנים מעט יותר המציעים תמחור נוח, והוא יתעדכן כך שיציג בכל עת את הסמארטפונים הבולטים שזמינים לצרכן הישראלי.

 

כל סמארטפון בטבלה כולל את הציון שהעניק לו כתב ערוץ טכנולוגי שבדק אותו, פירוט קצר על המכשיר, קישור לסקירה המלאה, מפרט טכני מקיף וכן ציונים שהעניקו לו מבחר אתרי טכנולוגיה מרכזיים בחו"ל. כמו כן, יוכלו הגולשים עצמם לדרג את המכשירים וניתן יהיה לסדר את הטבלה בהתאם לציוני הגולשים או בהתאם לביקורות "כלכליסט". הדירוג נגיש לצפייה מכל דפדפן מעודכן. גולשים במובייל? הדירוג המלא בלינק זה.

 

73תגובות
בטל שלח
 • XIAOMI REDMI 3S מעבד 8 ליבות, מצלמה 13 מ"פ, אחורית 5 מ"פ, אנדרואיד 6, זכרון 16 ג'יגה, רם 2 ג'יגה, רזולוציה 720X1280, בטריה ענקית 4100, משקל 144 גרם, והמחיר - 150 דולר ומטה.
  אני, (16.12.16)
 • ל-68, הכתבה מתעדכנת לכן היא רלוונטית. הרשימה לא מופיעה כתמונה סטטית אלא כפונקציה שאפשר לעדכן.
  דוד, (08.12.16)
 • מיושן וחסר תועלת הכתבה מיושנת... One +3 עולה כמו הקטגוריה הנמוכה ולא נופל מהגדולים !!!
  חבוב, (07.12.16)
 • חזית הטכנולוגיה עלו והצליחו!!!!!
  אני, (30.11.16)
לכל התגובות