ישראל מתחברת לכלכלה
 

טכנולוגי

מילון כלכליסט
צריך מריו בחיים
צריך מריו בחיים 
צילום מסך: Youtube
מניות קשורות לכתבה
   

  משחקי מחשב הופכים אתכם לחכמים יותר

  מסתבר שלמשחקי וידאו השפעה חיובית מאוד על המוח והם יכולים לטפל בדיסלקציה ובאובדן יכולות קוגניטיביות אצל קשישים. וגם: האנטומיה המפתיעה של הפלייסטיישן 4 והמתיחות המוזרות שעל הסט של "המתים המהלכים"

  נמרוד צוק

  21.01.14, 20:27

  1. משחקי וידאו טובים למוח שלכם  זו לא רק תחושת בטן שמשמשת גיימרים מכורים כתירוץ להתמכרות שלהם: גם לפי מחקרים, אם תשחקו בסופר מריו במשך חצי שעה ביום ישתפרו אצלכם תפקודים מנטליים כמו זכרון, מוטוריקה עדינה ותכנון אסטרטגי, והשקעה של 5-10 שעות בשבוע במשחקי אקשן תעזור לכם לפתור בעיות בצורה טובה יותר. הסרטון הבא מפרט.

   

   

  2. אנטומיה של קונסולה

   

  ואם במשחקים עסקינן, אתם יודעים איך נראית קונסולת הפלייסטיישן 4 מבפנים? הסרטון הבא משתמש באנימציית סטופ מושן מושקעת כדי להראות לכם ממה בעצם מורכבת הקונסולה ולחשוף שורה של עובדות פחות ידועות בקשר אליה - כמו למשל, שהדיסק הקשיח שלה נראה כמו שני אנשים מתנשקים.

   

   

  3. המתים הנבהלים

   

  נורמן רידוס, כוכב "המתים המהלכים", זכה לטעום מהתבשיל של עצמו כשהפך לפני כמה ימים קורבן למתיחה מושקעת שטמנו לו אנשי הצוות של התוכנית. היא בוצעה בסיוע ניק סנטונסטסו - כוכב רשת שהתפרסם כשהשתמש בנכות שלו (סנטונסטסו נולד ללא רגליים ועם יד אחת) כדי להפחיד אנשים במקומות ציבוריים כשהוא זוחל על הרצפה ונוהם לעברם.

   

   

  4. ישו? לא בדיוק

   

  איך יגיבו אמריקאים טיפוסיים כשהם יראו מישהו הולך על המים באגם העירוני, במה שנראה לשניה בלתי אפשרי? למרבה הצער, זה כולל את המשפט "אתה הולך על המים כמו ישו אבל אתה לא נראה כמו ישו, זה לא הגיוני".

   

   

  5. בדיחת אבא

   

  או יותר נכון, 54 מהן. בפחות מארבע דקות. כולל הגרסה הלועזית ל"מה ההבדל בין פיל לפסנתר", רק עם טונה במקום פיל, ו"מה ההבדל בין הירח ליוליוס קיסר" - היחידה ברשימה שבאמת מצחיקה.

   

   

   

  פרסום ראשון: 21.01.14, 20:27

   

  [Calcalist300600b]
   
  נושאים
  בארץ רכב עסקי ספורט משפט קריירה קריקטוריסט אפליקציות פרויקטים נדלניסט עולם פנאי 2016 וידאו צרכנות דיגיטלית תעופה ותיירות מינויים חדשים ארכיון שערים טכנולוגי צרכנות פיננסית פרסום ושיווק אינטרנט דעות אחריות וסביבה מיוחדים פוטו כלכליסט
   
  שוק ההון
  מקור נתוני הבורסה: קו מנחה /   bizportal
   
  אודות
   
  כלים
  דיוור אלקטרוני Radware Connector Supersize - עיצוב אתרים YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות