ישראל מתחברת לכלכלה
 

טכנולוגי

מילון כלכליסט
LG Optimus Black סמארטפון אנדרואיד המופץ על ידי ברימאג תקשורת
LG Optimus Black סמארטפון אנדרואיד המופץ על ידי ברימאג תקשורת 
מניות קשורות לכתבה
   

  LG "מפטרת" את ברימאג תקשורת

  חברת LG הקוריאנית הודיעה לברימאג על ביטול הסכם ההפצה החל מאפריל 2013. לא ידוע עדיין איזו חברה, אם בכלל, תחליף את ברימאג כמפיצת LG

  רפאל קאהאן

  01.08.12, 18:28

  יצרנית הטלפונים הסלולרים הקוריאנית LG הודיעה אתמול על ידי מכתב שנשלח לחברת ברימאג תקשורת, כי היא מבטלת באופן חד צדדי את את הסכם ההפצה ביניהן. זאת, על פי הודעה שהעבירה ברימאג לבורסה לניירות ערך תוקף ביטול ההסכם הוא החל מה-30 לאפריל 2013. 

   
  בהודעה נכתב כי למשרד

  הישראלי של LG היו טענות כלפי ברימאג, אולם הן לא פורטו בה. LG הודיעה על "ביטול היחסים העסקיים בין LG לבין ברימאג תקשורת בנושא הפצת סלולריים מתוצרת LG למפעילות מסוימות של שירותים סלולאריים בישראל, אשר ייכנס לתוקף ב-30 באפריל 2013".  בהודעה של ברימאג כתבה עו"ד מיטב ברון, היועצת המשפטית ומזכירת החברה, ש"החברה בוחנת את הטענות שהועלו במכתב ואת צעדיה". ברון הוסיפה כי "בשלב זה לא ברור מה תהיינה ההשלכות של הביטול הנ"ל על תוצאות הפעילות של החברה".

   

  על פי אתר ברימאג תקשורת, ניתן להתרשם כי פעילות ההפצה שלה מבוססת באופן בלעדי על טלפונים סלולריים של LG, כך שביטול ההסכם אכן מעמיד את עתידה העסקי של חברת הבת של ברימאג דיגיטל אייג' בע"מ בסימן שאלה.

   

  לא ניתן היה להשיג את תגובת ברימאג תקשורת עד לפרסום הידיעה - ובחברת LG סירבו להתייחס לנושא.

   

  פרסום ראשון: 01.08.12, 18:28

   

  [Calcalist300600b]
   
  נושאים
  בארץ רכב עסקי ספורט משפט קריירה קריקטוריסט אפליקציות פרויקטים נדלניסט עולם פנאי 2016 וידאו צרכנות דיגיטלית תעופה ותיירות מינויים חדשים ארכיון שערים טכנולוגי צרכנות פיננסית פרסום ושיווק אינטרנט דעות אחריות וסביבה מיוחדים פוטו כלכליסט
   
  שוק ההון
  מקור נתוני הבורסה: קו מנחה /   bizportal
   
  אודות
   
  כלים
  דיוור אלקטרוני Radware Connector Supersize - עיצוב אתרים YIT - פיתוח אינטרנט ואפליקציות